Конкуренція — це природний процес ринку. Вона проявляється у пошуку не лише клієнтів, але й хороших кадрів. Саме від якісно підібраної команди залежить успіх smm агенції послуг. Всі знають, що компанія має працювати у двох напрямах: external-маркетинг, спрямований на залучення та утримання клієнтів, та internal-маркетинг, що фокусується на залученні та утриманні співробітників.

Любов до роботи 24/7

Важко досягти успіху, якщо працівники не горять роботою. І це застосовується скрізь: чи це виробництво, видавництво чи диджитал-агенція київ. У нашій сфері це особливо помітно. Любов до проєкту = успіх проєкту. Якщо в команді агенції немає гордості за власний продукт, пиши пропало.

Добре там, де добре

Жодна людина довго не пропрацює у важкій атмосфері. І як ти не радій високій зарплаті та читай позитивні мантри — все одно в такий офіс йти не хочеться. Звичайно, можна це завдання звалити на офіс-менеджера, але стиль більше задає керівник. Ось кілька порад, як круто прокачати колектив:

  • Виявляйте турботу.
  • Спілкуйтесь.
  • Заохочуйте та цікавтеся.
  • Дослухайтесь.

Прокачування скілів

Успіх — це постійний розвиток. Ми знаємо це краще за інших, адже в просуванні у соціальних мережах тренди швидко змінюються, отже, те, що вчора приносило круті результати, сьогодні може вже не працювати. Тому прокачування навичок співробітників — обов'язкова тема у хорошій агенції. Ми знаємо, де отримати найякісніші та найактуальніші знання: bazilik, laba, кама, platfor. Ma, курси від setters — все це потрібно як джуну, так і сеньйору. Тож не скупіться на навчання ваших співробітників.

Повага керівника

Відчувати, що тебе чують і слухають, дуже цінно. Особливо це важливо для галузі digital-маркетингу, де кожен співробітник належить до креативної професії та має свою точку зору. Це не означає, що бос зі сльозами розчулення відразу ж візьме всі ваші ідеї. Але вас уважно вислухають та прокоментують вашу пропозицію, навіть якщо ви не маєте рації.

Показуємо «бекстейдж»

Припустимо, що всі попередні пункти у вас є. Крута атмосфера, передові погляди та цікаві завдання, але як потенційному кандидату дізнатися про вас? Адже треба якось натякнути здобувачеві, що ви створені один для одного. Але що хоче про вас дізнатися потенційний співробітник? Адреса? Список послуг? Склад команди? Новини галузі? Дні народження? Кейси? Так, всього й побільше!

І як це зробити, якщо сайт не оновлювався з 2015-го, в соцмережах рівень публікацій «10 порад, як збільшити kpi», а пошук у google — сльози. Обов'язковий елемент smm-агенції київ мрії — просування власного бренду, що передбачає таке.

  • Красивий сайт з усією потрібною інформацією
  • Активні соціальні мережі.
  • Прояв у медіа, публікації, статті, релізи
  • Пошук спеціалістів.
  • Керівник. Якщо він лідер думок з аудиторією підписників з диджитал-туси, він сам працює як канал залучення співробітників.
  • Головне підтвердження крутості — успішні кейси!

Надійність та стабільність

Впевненість у завтрашньому дні — ось що таке надійність для співробітників. Вона проявляється у компетентності та цілісності структури, розумінні того, що відбувається у компанії на стратегічному рівні, зафіксованих із роботодавцем трудових відносин.

Керівник дає двосторонній зв'язок, чітко пояснюючи вектор розвитку та зміни у світі бізнесу. Лише тоді у співробітників з'являється відчуття стабільності.

Спікери компанії

Експертність послуг диджитал-агенції проявляється також у кількості спікерів компанії. Якщо співробітників запрошують виступати на конференціях та зльотах — це багато про що говорить. Коли агенція вирощує професіоналів, то у конференціях бере участь не тільки директор, але й співробітники. Принаймні вони мають для цього час, а компанія це заохочує. Розповідайте про це у сторіс, дописах або в короткій нотатці в розділі новин сайту.