Найпростіший різновид електротранспорту – електровелосипед. Він поєднав в собі традиційну для класичного велосипеда двоколісну конструкцію та потужність електродвигуна для швидкого руху. Купити електровелосипеди можна як для тривалої подорожі, так і для поїздки за продуктами, на роботу чи на прогулянку у парк.

Перевага двоколісного електровелосипеда в місті

Найголовніша перевага такого виду транспорту – достатня потужність і потреба з мінімальним рівнем ресурсів для обслуговування. Крім того, все це поєднується з компактністю, простотою керування.

Для велосипеда на електродвигуні достатньо мінімальної площі для розміщення. Але його потужність схожа на ту, яку має мопед на дизельному чи бензиновому двигуні. Водночас у великому місті такий вид транспорту має суттєву перевагу – зручність пересування у щільному транспортному потоці:

  • мінімальна небезпека під час поворотів та маневрів на дорозі, перехресті;
  • можливість увійти у потік авто навіть в час пік;
  • можливість зручного паркування.

Ще одна важлива перевага – для користування комфортним і швидкісним видом індивідуального транспорту не потрібно отримувати права і проходити процедуру верифікації знань. Такий вид транспорту потребує лише уважності на дорозі та хоча б мінімальних навичок керування із контролем швидкості. Звісно необхідна навичка вірного спрямовування руху та знань регулювання руху за ПДР.

Пробіг на одному заряді

Для того, щоб впевнено користуватись електровелосипедом необхідно контролювати рівень заряду. Більшість моделей обмежує тривалість автономного ходу 45-50 кілометрами. Цього цілком достатньо для міста чи використання у приміському, сільському населеному пункті. Однак варто завчасно знати, де можна підзарядити транспорт, щоб рухатись далі. Для цього треба розраховувати маршрут з опорними точками імовірного підзаряджання.

Оптимальна вага і розмір електровелосипеда

В середньому розмір електровелосипеда складає від 1,5 м у довжину та 50-60 см у ширину. Вага цього виду електричного транспорту – до 30 кг. Саме тому його можна перевозити у складеному чи звичайному вигляді у вантажному ліфті та зберігати у квартирі, не користуючись парковкою, відкритим майданчиком для зберігання чи гаражем. Купити електровелосипед в Києві за оптимальною ціною та в асортименті пропозицій пропонує інтернет-магазин Budpostach.ua. Тут є у наявності електровелосипеди у вигляді міських велосипедів або схожі на комфортні різновиди “мопедів”. Потужні та прості у керуванні, надійні і економні за витратністю велосипеди з електроджерелом руху – пропозиція від інтернет-маркету “Будпостач”.

Електровелосипеди пропонують додаткові зручності для користувачів, які мають намір зекономити на придбанні пального та мінімізації витрат на обслуговування і зберігання.

Потужність і ходова частина електровелосипедів

Середня потужність електровелосипеда складає від 250-300 Вт до 1-1,5 кВт. Такої потужності більше, ніж потрібно для того, щоб рухатись як самому водієві, так і пасажирові, разом із багажем. Висока потужність електродвигуна забезпечує можливість виконання маршрутів, що мають значні підйоми або інші перешкоди на шляху.

Ходова частина виконується у комбінації міцної, виготовленої з металевих елементів рами та деталей зі стійких синтетичних матеріалів.

Швидкість

Більшість конструкцій електровелосипедів розрахована на постійну швидкість руху від 20 до 50-60 км/год. Такої швидкості цілком достатньо для того, щоб не порушуючи правил, рухатись в місті або за його межами. Придбати велоскутери відповідної потужності та швидкісних характеристик можна на сайті https://budpostach.ua/

Відповідної швидкості достатньо також для того, щоб оперативно управляти електровелосипедом в різноманітних складних дорожніх ситуаціях.