Якщо ви шукаєте металопрокат у Дніпрі, то вам обов'язково варто звернути увагу на компанію Максима Метал Сервіс. Ми є одним із найбільших постачальників металопрокату в регіоні та пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент продукції за вигідними цінами.

Переваги покупки металопрокату Максима Метал Сервіс:

  • Широкий асортимент продукції: у нас ви знайдете металопрокат будь-якого виду та розміру, від арматури та труб до листового та сортового прокату.
  • Привабливі ціни: ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому можемо запропонувати нашим клієнтам найвигідніші ціни на металопрокат.
  • Швидка доставка: ми здійснюємо безкоштовну доставку металопрокату містом Дніпро.
  • Відмінні менеджери: наші менеджери допоможуть вам вибрати відповідний металопрокат та організувати доставку.
  • Великий склад металопрокату у Дніпрі

ММС

Наш склад у Дніпрі має площу понад 10 000 м2. На складі завжди є великий асортимент металопрокату, тому ви можете придбати його в будь-який час.

Безкоштовна доставка металопрокату містом Дніпро.

Ми здійснюємо безкоштовну доставку металопрокату містом Дніпро протягом 24 годин. Це дозволяє вам заощадити час та гроші.

Відмінні менеджери, які допоможуть вибрати металопрокат

Наші менеджери мають великий досвід роботи у галузі металопрокату. Вони допоможуть вам вибрати відповідний металопрокат для ваших потреб та проконсультують з усіх питань.

Замовте металопрокат Максима Метал Сервіс вже сьогодні!

Щоб замовити металопрокат Максима Метал Сервіс, ви можете зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Ми завжди раді допомогти вам!

www.maxima-metall.com.ua

49069, г. Днепр, пр-т Александра Поля, 129 Р

Отдел оптовых продаж: 0 800 33 64 13