Після довгого робочого дня або нічної прогулянки містом іноді все, що вам хочеться, це не вмитися і застрибнути в ліжко! Хоча існує серйозна спокуса дозволити ліні взяти гору, ось кілька причин, з яких вам завжди слід намагатися сходити у ванну та видалити макіяж перед сном!

Забиті пори та забруднення подушки

Якщо залишити макіяж на ніч і не вмитися, це може призвести до закупорки пір. Якщо ви вирішите не вмиватися і не знімати макіяж, весь макіяж і бруд/сміття, які могли зібратися на вашому обличчі, залишаться і перейдуть на подушку, а не в каналізацію! Якщо ви не стираєте подушку щовечора або не міняєте наволочку, наступного разу, коли ви покладете обличчя на подушку, вона виявиться забрудненою! Цей процес може призвести до непотрібних висипів, яких легко уникнути. Замість того, щоб йти на такий ризик, обов'язково правильно очищайте обличчя і вибирайте відповідний очищувальний засіб. Щоб переконатися, що з вашого обличчя видалено макіяж, а на обличчі та подушці немає бактерій! Не думайте, що серветок для обличчя буде достатньо - вони не дадуть вашій шкірі інтенсивного очищення, якого вона потребує!

Роздратовані та інфіковані очі

Якщо ви не видалите макіяж, це може не тільки призвести до закупорки пір і появи прищів, але й серйозного подразнення очей, які спочатку надзвичайно чутливі. Будь-яка туш, що залишилася, підводка для очей, тіні для повік і т. д. можуть легко потрапити в око, викликаючи почервоніння або свербіж. Особливо якщо у вас є схильність терти очі протягом дня, а потім ви вирішили не знімати макіяж і очищати очі перед сном. Якщо в процесі переносяться бактерії, це може викликати серйознішу проблему, ніж справжні очі.

Очі єнота

Грубо кажучи, прокидатися з нафарбованим обличчям це не мило! Ока єнота достатньо, щоб налякати себе, дивлячись у дзеркало вранці! Так що, якщо не заради того, щоб уникнути прищів та інфікованих очей, то заради краси візьміть трохи вати та трохи нежирного засобу для зняття макіяжу з очей TEOXANE Micellar Solution та зробіть своїм очам ласку!

У такому великому асортименті Fabrika krasy підбере найкращі засоби, що підходять для вашої шкіри.