Ремонт тріщини або сколу на лобовому склі автомобіля – це складна процедура, яка потребує досвіду та професійних навичок. Тому він повинен виконуватися досвідченим фахівцем. Сервіс «Treshin.net» вже більше восьми років надає послуги по ремонту тріщин та сколів на лобовому склі різних марок автомобілів від легкових до позашляховиків та мінівенів. З усім комплексом послуг, які надає сервіс, можна ознайомитися на сайті treshin.net.ua. За додатковою консультацією можна звернутися за номером телефону, вказаним на сайті сервісу.

На сайті сервісу для зручності клієнтів вказана вартість ремонту тріщин та сколів. При огляді майстром вартість може бути змінена залежно від стану, довжини та глибини дефекту. Ціна ремонту залежить від різновиду сколу (лінза або комбінований), а також марки автомобіля (легкова, позашляховик, мінівен або VIP-авто). Можливий комплексний ремонт тріщини або її зупинка.

Підписавшись на розсилку сервісу електронною поштою, завжди можна бути в курсі акцій і новин сервісу, що проводяться. Також усім передплатникам сервісу «Treshin.net» на його сторінці у соціальній мережі «Instagram» надається знижка 15% на всі види послуг, які надає сервіс.

Корисна інформація на сайті

На сайті сервісу «Treshin.net» для власників автомобілів у розділі «Блог» пропонуються корисні та цікаві статті на різні теми, а саме:

  • Що являє собою полімер, що застосовується для ремонту лобового скла для усунення тріщин та сколів
  • З яких матеріалів зроблено лобове скло та як вони впливають на його міцність
  • Основні правила догляду за лобовим склом автомобіля
  • Повернення фарам блиску за допомогою полірування
  • Рекомендації фахівців для бажаючих самостійно замінити лобове скло
  • Способи очищення лобового скла від вапняного нальоту та водного каменю
  • Для чого призначені фритти на лобовому склі
  • За якими ознаками можна визначити оригінальне лобове скло встановлене на автомобілі чи не оригінальне
  • Які критерії допоможуть визначитися, ремонтувати лобове скло або встановлювати нове

Сервіс «Treshin.net» реалізує професійні полімери кількох видів для ремонту сколів та тріщин на лобовому склі для самостійного здійснення ремонту власниками автомобіля. Фахівці сервісу дадуть рекомендації, як зробити це ефективно, швидко та безпечно. На сайті можна переглянути фотографії виконаних ремонтів з відновлення лобового скла та видалення тріщин та сколів.