Коли пластикові вікна перестають виконувати свої функції, пропускають вуличний шум чи холодне повітря, то необхідне їх регулювання, технічне обслуговування чи навіть ремонт, за яким треба звертатися лише до професіоналів. Послуги кваліфікованих фахівців по ремонту пластикових вікон на своєму сайті https://servise-okon.com.ua/uk/ пропонує компанія «Сервіс вікон», яка співпрацює як з фізичними, так і юридичними особами, беручи участь у тендерах на закупівлю та встановлення пластикових вікон для установ та організацій, виконуючи замовлення будь-якої складності. Завдяки професіоналізму співробітників «Сервіс вікон» та гнучкої цінової політики, постійними клієнтами компанії є такі відомі підприємства, як ТОВ «Карпатигаз», ПРАТ «Київський завод «Радар»», ТОВ «Українські Медіа-Інвестиції», ТОВ «Євролайф», ТОВ МЖК «Оболонь-Комфорт» та багато інших.

Співпрацюючи з постійними клієнтами, за кожним із них закріплюється індивідуальний майстер, який знає специфіку робіт на даному об'єкті та його особливості. Це дуже вигідно для клієнтів, оскільки майстер здійснює профілактичні огляди встановлених пластикових вікон та балконів, їх технічне обслуговування та ремонт за необхідності, що продовжує термін служби пластикових конструкцій та їх функціонування.

Підстави для проведення ремонту

Причинами для звернення до компанії «Сервіс вікон» щодо комплексного ремонту та регулювання встановлених пластикових вікон є такі обставини:

  • Протікання води через вікна при дощі або снігопаді, що може бути пов'язане з пошкодженням ущільнювачів, тріщинами у склі або з проблемами у фурнітурі
  • Вікна деформовані, важко закриваються або відкриваються, їхня фурнітура скрипить або не працює коректно
  • У склі вікна є тріщини, сколи або інші пошкодження
  • Помічено збільшення тепловтрат, протяги або зниження теплоізоляції вікон
  • Ущільнювачі навколо вікон висохли або пошкодилися
  • Невпевненість у безпеці вікон, надійності замків або системи вентиляції
  • Пластикові вікна встановлені кілька років тому і жодного разу не проходили регулювання та профілактичне технічне обслуговування
  • Необхідність встановлення додаткових функцій, таких як мікровентиляція або броньоване скло

При зверненні до професійних майстрів компанії «Сервіс вікон» вони проведуть комплексну діагностику та визначать, які роботи необхідні для відновлення функціональності та довговічності вікон.