Всім батькам хочеться дати малюкам якомога більше можливостей, особливо, коли мова йде про навчання та створення правильної атмосфери для отримання нових важливих навичок. Сучасні технології та методики дозволяють використовувати найрізноманітніші засоби раннього розвитку дітей, причому підходять вони для маленьких діточок, віком від 4-х років.

Сайт ranok.com.ua має величезний каталог продукції від відомого українського видавництва «Ранок», яке пропонує клієнтам масу корисних посібників та робочих зошитів, які відрізняються виключною якістю та різноманіттям. На сайті магазину Ви зможете замовити товари, які відповідають віку Вашого маляти та дозволять йому отримати приємні враження від виконання завдань та гарний ефект від отриманого результату.

Які посібники та робочі зошити для раннього розвитку варто придбати в першу чергу?

Варіантів зошитів для раннього розвитку малечі зараз дуже багато. Деякі з них зосереджують свою увагу саме на вмінні тримати олівець та ручку, виводити лінії, з’єднувати крапочки – всі ці навички сприяють швидкому опанування письма в майбутньому. Але, якщо мова йде про найменших користувачів, то Вам варто зосередити увагу на:

  • Аплікаціях для найменших – прекрасний варіант для раннього розвитку дітлахів. Використовуючи вже готові друковані твори, діти зможуть навчитися вирізати різні форми, користуватися клеєм та з'єднувати деталі за прикладом або шаблоном.
  • Симетричні геометричні малюнки по крапочках – такі варіанти практикування навичок письма та логіки вкрай корисні для найменших користувачів, оскільки дозволяють малечі виконувати завдання, які дуже позитивно сприяють розвитку логічного та креативного мислення.
  • Різноманітні тести – вони включають в себе всілякі завдання для малюків, де потрібно з'єднувати малюнки, розмальовувати елементи, шукати відповідні елементи на загальному фоні, тощо. Варіантів подібних завдань може бути дуже багато і кожне з них сприятиме гарному засвоєнню нового матеріалу та навчанню дошкільника.

Якщо Ви не змогли визначитися з тим, який саме варіант зошиту або поробки для раннього розвитку обрати для власної дитини, зверніться до консультантів магазину «Ранок». Вони любязно нададуть відповіді на всі питання та допоможуть визначитися, оформити замовлення та доставку на потрібну адресу. Крім виробів для малечі, Ви також зможете придбати на сайті товари для тих дітей, які завершують шкільне навчання та приступають до підготовки до НМТ.