Хоча кожна кухня унікальна, все ж таки є деякі поради, яких варто дотримуватися при монтажі мийки з які ми і розглянемо. За допомогою набору простих інструментів ви зможете виконати установку самостійно, не вдаючись до послуг професіоналів. Поряд із духовкою, варильною поверхнею та витяжкою, мийка є одним із найнеобхідніших кухонних атрибутів.

Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів різних форм і кольорів. Найбільш популярними та недорогими є врізні мийки з нержавіючої сталі. Завдяки своїй невибагливості та практичності вони найчастіше зустрічаються на кухні в порівнянні з рештою моделей. Крім цього, вони мають привабливу ціну і не надто складні у монтажі. Тому ви без особливих зусиль зможете виконати його самостійно, не користуючись послугами професіоналів.

Для того щоб монтаж був якісним та зручним, необхідно підготувати деякі інструменти, без яких ніяк не обійтися:

• електролобзик;

труборіз zenten

• невеликий дриль;

японска пилка tajima;

набор отверток wera

плоскогубці knipex;

• простий олівець.

Спочатку необхідно визначитися з місцем установки тумби, після цього перевірити, щоб комунікації вільно діставали до цього місця з невеликим запасом. Потім можна приступати до визначення місця розташування мийки.

При цьому краще відступати 10-12 см від переднього краю, а від стін - не менше одного сантиметра. Для розмітки зазвичай використовують простий олівець або маркер, яким обводять перевернену мийку. Після цього, відступаючи близько 15-20 мм від лінії, проводиться ще одна. Вона і буде орієнтиром для випилювання отвору пилкою Tajima. Це найкраще робити, надійно утримуючи стільницю. Якщо ж вона вже закріплена на тумбі, то необхідно перевірити, чи не заважають миття внутрішні перегородки та полиці меблів, якщо такі є, вам доведеться робити в них відповідні надпили.

Після цього слід усі крайки готового отвору обробити герметиками для того, щоб унеможливити попадання в них вологи та в подальшому деформації та протікання. Для цього необхідно повністю видалити пил та тирсу після лобзика, після чого використовувати герметик. Найчастіше з такою метою застосовують силікон.

Після перерахованих етапів можна приступати до збирання мийки та змішувача. Кожна модель має свої особливості конструкції, найкраще слідувати докладної інструкції від виробника, щоб нічого не забути і не переплутати.

У цій роботі Вам допоможе інструмент для різання пластикових труб zenten. Крім цього, щоб миття міцно трималася на стільниці, вона оснащена спеціальними кріпленнями, які необхідно використовувати по всьому периметру отвору.

Після того, як миття встановлено на своє місце, необхідно з'єднати водяні та каналізаційні шланги, а також перевірити герметичність всіх стиків та різьбових з'єднань.