У кожного господаря є бажання зробити власну оселю комфортною та затишною. Разом з тим бажано, щоб будинок чи квартира виглядали привабливо. Допоможуть у цьому спеціальні елементи інтер’єру, які можна розглянути на сайті http://chp.com.ua/ua/stroitelstvo-i-dizajn/item/70215-zhalyuzi-den-nich та придбати ролети день-ніч від Сангард.

У такому випадку краще ретельно підбирати кожну деталь у дизайні приміщення, приділяючи увагу конкретному стилю та гамі кольорів. Велике значення мають вікна, які займають певну площу.

Одразу варто зазначити, на такий варіант вартість виступає доступна, а моделі пасують до будь-якого інтер’єру. Це може бути як сучасний інтер’єр так і класичний. Жалюзі мають спеціальне просочення тканини, тому здатні не вбирати, а відштовхувати пил та бруд. Доглядати за ними досить легко, не втрачають колір від прямого попадання сонця. Це все забезпечує довготривалий строк експлуатації.

Особливості моделей ролетів день-ніч

Монтувати такі ролети можуть на стулку вікна. Також на раму, на стіну чи на простір вікна. Вартість за моделі залежить від різних факторів. Має значення вид тканини, розмір, наявність комплектуючих, варіант системи, яка може бути відкритою чи закритою.

Кольорова гамма являється різноманітною, тому це чудова можливість вибрати такі ролети, що підходять під конкретний інтер’єр та сподобається власнику.

Наш інтернет-магазин готовий запропонувати наступні варіанти:

  • Жалюзі вертикального типу;
  • Горизонтальні жалюзі;
  • Тканинні ролети та на гаражні ворота.

На всі ці товари може розповсюджуватися гарантія яка триває два роки. Висока якість дозволяє ролетам прослужити довгі роки. Увесь час, господарі будуть споглядати чудовий дизайн, що не втрачає кольори.

Як саме можна замовити жалюзі в онлайн-магазині

Придбати жалюзі день-ніч краще у спеціалізованому магазині. Звісно, можна зробити вибір на користь ринку чи іншої торгової точки. Але у такому випадку, навряд чи можна буде гарантувати якість, яка являється дуже важливою.

Онлайн-магазин до якого пропонуємо звернутися, пропонує наступні переваги:

  • Широкий вибір товарів певного призначення. Усі товари якісні та прослужать довго, не втрачаючи функціональності;
  • Ціни доступні, тому дозволити собі жалюзі день-ніч зможе практично кожен бажаючий;
  • Якщо потрібно отримати консультацію, то це можна зробити у нашого досвідченого менеджера;
  • Діє доставка на товар, щоб клієнти мали змогу отримати бажане за короткий час та з максимальною зручністю.

Зробити замовлення просто. Достатньо залишити заявку на сайті чи одразу зателефонувати за вказаними номерами на сайті.

Для нас найважливішим являється інтерес клієнта та комфорт. Тому завжди готові піти на компроміс. Постійним покупцям пропонуємо знижку на товари.

Обирайте те, що сподобалося. Все інше надайте нам, і вже скоро у вашому приміщенні з’являється нові жалюзі, які покращать інтер’єр, зробивши приміщення сучасним та затишним.