Подобаються карткові ігри, але їхній стандартний сюжет уже не становить особливого інтересу? Зустрічайте «Червоне повстання», гру, яка занурить вас у захоплюючу карткову подорож за мотивами творів Пірса Брауна, які схиляють до того, що тоталітарний світ майбутнього буде поділено на різнокольорові касти. Читайте огляд настільної гри і швидше приступайте до прокачування своєї касти.

Особливості ігрового набору

Гра Червоний світанок (Red Rising)

Карткова гра з елементами стратегії призведе вас до боротьби за персонажів, які здатні надати максимальну користь. Гравцям доведеться очолити великі будинки та складати різні карткові комбінації. Для закінчення партії доведеться виконати обов'язкові умови, після яких розпочнеться підрахунок очок та визначення переможця. Будьте уважні! Окуляри можна отримати за різні атрибути, як-то гелій, флот, рівень впливу та фішки володарювання.

Правила гри

Учасники мають визначитися з черговістю ходу будь-яким способом. Відповідно до правил гри, після цього кожен із гравців, у свою чергу, виконує одну з двох дій – наказ чи розвідку. Завдання кожного етапу зводиться до того, щоб активувати бонус зони. Зон, до речі, чотири: Юпітер, Марс, Місяць та Інститут. Кожна з локацій наділяє особливими преференціями:

  • Юпітер просуває корабель на один поділ.
  • Марс дарує одну фішку гелію.
  • Місяць надає фішку панування.
  • Інститут дозволяє додати 1 фішку впливу до Інституту.

Кінець гри Red rising оголошується, коли командою виконані всі умови:

  1. Один із гравців має у розпорядженні 7 фішок гелію або більше.
  2. Один із учасників переклав 7 або більше фішок впливу до Інституту.
  3. Один із учасників пересунув корабель на 7 і більше одиниць.

Втім, про закінчення партії можна оголосити, коли один із гравців виконав хоча б дві перелічені умови. Далі за запропонованою схемою ведеться підрахунок балів. Будьте обережні – правила передбачають і штрафні санкції. Якщо у вас на руках буде більше 7 карт, ви втратите 10 очок за кожну зайву картку.

Альтернативні ігри та відмінності від них

Однією з особливостей гри «Червоне повстання» українською є наявність колоди карт. У битві «Опір» також є картки, та й сюжет багато в чому нагадує «Red rising»: імперці правлять світом і ставляться до цього безтурботно, а опір із «низів» має зламати цю несправедливість. Однак глибина опрацювання сценарію і сам принцип гри відмінні від «Алого повстання».

Кому варто купити настільну гру «Red rising»

Гра орієнтована насамперед на любителів карткових розваг, на тих, хто шукає привід для збирання різних комбінацій. Батькам варто розглядати можливість купити гру лише у тому випадку, якщо підлітку виповнилося 14 років. Дитина може самостійно поринути у альтернативний світ або зробити це зі своїми друзями. Однак пам'ятайте, що максимальна кількість людей не повинна перевищувати шести.

Джерело: planeta-igr.com