Лазерне гравірування - це процес прибирання верхнього шару поверхні, який гравірується під дією лазерного променя. Коли лазер впливає на структуру матеріалу, що гравірується, можна змінити колір малюнка або ж напису. Якщо потужність підвищена - прорізається матеріал наскрізь. При цьому не спостерігається підвищення температури поверхні, а форми предмета, на який наноситься таке гравіювання, не змінюються. У цьому і полягає велика перевага лазерного гравірування, якщо порівнювати з іншими варіантами нанесення зображення: хімічне травлення, клеймування.

Важливою і навіть конкурентною перевагою такої технології можна назвати можливість швидко змінювати зображення під час нанесення. Це необхідно за малих виробничих обсягів і за доволі таки великої номенклатури виробів, що випускаються.

Перевага

Найбільша перевага процедури полягає в іміджі ексклюзивного продукту. Гравірування лазером робить сувеніри презентабельними. А їхня цінність збільшується.

Персоніфікація сувенірної та рекламної продукції має на увазі нанесення логотипів і багато іншої інформації на різноманітні корпоративні сувеніри, подарунки, ручки, брелоки, винні набори, рамки, запальнички, футляри, портсигари, попільнички, складані ножі. Гравірується також скляний і металевий посуд. Виготовляють різні вивіски, таблички, шильди, наклейки.

Індустріальне маркування

Потрібно відзначити й індустріальне маркування, яке охоплює виробництво шильдів, промислових табличок, маркування на різних інструментах, гравіювання малюнка друкованих плат, а також виробів, що мають медичне призначення. Це можуть бути жетони, нагородні дошки, сертифікати, номерки, годинники, нагороди, призи, медалі, ювелірні вироби, рекламний асортимент, одяг, архітектура, подарунки, бізнес-сувеніри, позначення, фотографії, музичні інструменти та багато іншого.

Таким чином, лазерний промінь - це бездоганний інструмент, призначений для обробки різноманітних матеріалів. Оскільки лазер гравірує неконтактним методом, ушкодження та зношування інструменту просто відсутні. Зменшується також пошкодження, деформація оброблюваного виробу. Використовуються тільки передові лазерні технології разом з унікальними можливостями сучасного оснащення. Отримані зображення мають високу якість.