Жіноча привабливість починається з гарного настрою, впевненості у собі. Але нерідко одного позитивного настрою недостатньо, щоб зберегти природну красу волосся, рівний колір обличчя, еластичність шкіри. Стреси, не надто благополучна екологія, нестача сонця, свіжих овочів та фруктів призводять до ламкості волосся, нігтів, появи прищів, лущення губ. Відновити порушений баланс допомагають вітаміни для шкіри та волосся.

Вигідно придбати вітаміни для краси ви можете за посиланням https://vitamins-group.com.ua/!    

Перше, до чого треба бути готовим перед прийомом будь-яких біологічно активних добавок – очікування. Волосяні та нігтьові клітини мертві, вплинути на які неможливо. Тому миттєвого ефекту не може бути: січені кінчики не відновляться, зламані структури не зростаються. Зміцнюватиметься жива, постійно відростаюча частина. При постійному надходженні в організм потрібної кількості мікроелементів їх стан поліпшуватиметься. Результат буде помітний не раніше, ніж за місяць.

Комплекс вітамінів для шкіри та волосся може бути універсальним або для корекції конкретного стану дерми. Суха дерма потребує зволоження, захисту. Її допомагають забезпечити жирні кислоти. Для нормальної шкіри підходять вітаміни групи В, які утримують вологу, запобігають пересиханню. Якщо шкірні жирні покриви або комбінованого типу, організм страждає від нестачі калію, заліза, фосфору, вітамінів С, Е.

Порадити вітамінно-мінеральну добавку допоможе фахівець. Він становитиме відповідну дієту або призначить препарати, виходячи з вашого стану, харчування. Самостійно зрозуміти, які вітаміни для краси шкіри та волосся вам потрібні, можна після уважного вивчення впливу окремих компонентів засобу, аналізу свого раціону.

Мінерали для краси

Вітаміни для волосся та шкіри обличчя містять наступні корисні елементи:

  • залізо, яке сприяє зменшенню випадання волосся;
  • калій, який бере участь у боротьбі з негативними зовнішніми факторами, зберігаючи нормальний колір та структуру локонів;
  • мідь може впливати на силу та колір волосяного стрижня;
  • цистин допомагає підвищити еластичність дерми, покращити її текстуру;
  • лізин сприяє уповільненню процесів алопеції;
  • екстракт дикого ямсу допомагає уповільнити процеси старіння.

Слід пам'ятати, що хоч вітамінні комплекси не належать до лікарських засобів, вони теж мають свої протипоказання та наслідки необдуманого прийому. Перед придбанням препарату рекомендується проконсультуватися з фахівцем, який визначить наявні проблеми, запропонує способи їх усунення за допомогою збалансованої дієти або прийому добавок.