Красиво оформлений текстиль перетворює інтер'єр. Декоративні подушки, головним чином, створюють атмосферу затишку. Вони виконують не лише естетичну, а й практичну функцію: дозволяють організувати затишне місце для відпочинку. Декоративна подушка може урізноманітнити вашу кімнату і розставити яскраві акценти.

Подушки для прикраси інтер'єру

Текстильні елементи відіграють важливу роль у створенні комфортабельного куточка та ігрового містечка для дитини. А ще декоративні подушки доповнять інтер'єр спальні, їдальні, вітальні, тераси. Коли бачиш багато пухнастих подушечок неподалік каміна, відразу хочеться забути про нагальні проблеми і влаштуватися зручніше на красиво оформленому містечку біля домашнього вогнища.

Важлива перевага декоративних подушок – універсальність. Їх використовують, щоб підкреслити красу дивана та відвернути увагу від його жорсткої спинки. Такі «допоміжні елементи» відмінно підходять для оздоблення ліжка. У поєднанні з квітчастим покривалом вони дозволяють створити гармонійну композицію.

Декоративні подушки часто застосовують для прикраси ліжка. Їх можна використовувати як аксесуар для сну. Такі елементи забезпечують комфортний відпочинок, чудово поєднуються з плетеними, дерев'яними меблями. Декоративні подушки також застосовують у процесі облаштування автосалону.

Якщо ви повернулися додому після тривалої поїздки, організуйте комфортний відпочинок. Використовуйте для цього опору із декоративних подушок. Вона допоможе вам зняти напругу із суглобів. Текстильний декор для меблів робить інтер'єр більш вишуканим. Вибирайте яскраві або ніжніші моделі подушок, купуйте те, що подобається!

Які декоративні подушки популярні сьогодні

Ці аксесуари випускаються у різних варіантах, відрізняються габаритами, забарвленням та формою. Популярні стандартні квадратні або круглі подушки. Менш поширені моделі прямокутного типу. Мінімальна величина подушки – всього 20 см, а максимальна – близько 60 см. Подушки для інтер'єру мають різний наповнювач. Купуйте моделі з плоским або об'ємним декором.

Наволочки шиють із однотонного або кольорового матеріалу. Чохли декорують унікальними принтами, аплікаціями, візерунками, які добре поєднуються з меблями та шпалерами. Креативні моделі подушок стануть доповненням до інтер'єру вітальні або дитячої кімнати. Зверніть увагу на текстильні аксесуари у вигляді:

  • фруктів,
  • тварин,
  • птахів,
  • квіточок.

Популярні геометричні моделі, їх прикрашають гудзиками, аплікаціями, шовковими стрічками, композиціями із застосування бісеру. Для оформлення подушок також використовують стрічки з плісування, ажурні вставки.