Муфта американка нержавіюча із зовнішньою різьбою – це деталь трубопровідної системи, яка з'єднує між собою дві ділянки з однаковими діаметрами. Можна почути багато різних назв цього виробу (наприклад, розбірне з'єднання американка або муфта сполучна розбірна), але це один і той самий виріб, який виконує лише одну функцію.

Завдяки муфті американці можна швидко і без проблем з'єднати дві ділянки трубопровідної системи. Тому дана деталь має великий попит і має безліч різних модифікацій, які відрізняються за такими параметрами:

• способу приєднання – внутрішнє/внутрішнє різьблення, внутрішнє/зовнішнє різьблення, зовнішнє/зовнішнє різьблення, зварювання/зварювання та різні їх модифікації;

• Марці сталі – AISI304 та AISI316;

•   ущільнювальному кільцю – з ущільненням і без нього.

Виходячи з вище написаного, можна зрозуміти, що цю деталь можна підібрати під будь-які потреби та різні варіанти. Наприклад, якщо робоче середовище має високі температури, вибирають американку без ущільнювача. У такому випадку приварні місця виготовляють у формі півсфери – це гарантує надійне та герметичне приєднання. Якщо приєднуватимуться деталі з різними видами різьблення, то і муфту потрібно брати з внутрішнім/зовнішнім різьбленням. Якщо вироби різних діаметрів, то до муфти американці можна додатково приєднати перехідну.

Також важливо заздалегідь визначиться, деталь якої марки вам потрібна. AISI 304 – харчова сталь (застосовують на харчових підприємствах) або AISI 316 – кислотостійка сталь (застосовують на підприємствах з кислотним або лужним робочим середовищем, наприклад, на хімічних та фармацевтичних виробництвах). Це дві найпопулярніші нержавіючі марки з нержавіючої сталі, з яких виготовляються американки.

Де купити нержавіючі американки в Україні

Вибрати та купити нержавіючі американки із зовнішнім різьбленням ви можете в даному інтернет магазині fiting.top Дана компанія імпортує з Китаю та Європи фітинг приварної та різьбової. Спеціалізується на деталях із харчової нержавіючої сталі AISI 304. Відправлення продукції відбувається щодня через Нову пошту до всіх міст України. Ваше оформлене замовлення їде в той же або наступний день після оформлення. За більш детальною інформацією ви можете перейти на сайт постачальника та зверніться до консультантів цього магазину.