Щоразу ми клянемося, що до наступного свята готуватимемо подарунки заздалегідь. І щоразу опиняємось у черговому торговому центрі або моніторимо інтернет-магазини на предмет миттєвої доставки ввечері напередодні свята. Добре, якщо це подарунок на День народження. А не на якийсь Новий рік чи 14 лютого, коли ще сто тисяч таких самих покупців носяться по магазинах. Але якщо з вами все ж таки це вже трапилося, пошукайте подарунок на https://gifty.in.ua. Це порятунок у складних випадках. А якщо є трохи більше часу, обов’язково прочитайте, як робити найкращі подарунки евер.

1. Знайте свою ціль

Джерело: gifty.in.ua

Тому, хто хоче зробити класний подарунок, треба стати справжнім детективом і дізнатися все про свою ціль. Що любить ця людина? Які у неї хобі? Що вона хоче від життя? Яким шляхом йде вранці на роботу? (Добре, останнє, можливо, й зайве).

Суть у тому, що чим більше ви знаєте про того, кому плануєте щось дарувати, тим вищі шанси, що подарунок сподобається та не буде припадати пилом на антресолях.

2. Уникайте дарувати гроші

Головний гріх дарування подарунків, без сумніву, у тому, щоб запропонувати замість нього гроші. Єдине виключення – близькі люди, з якими ви про це особливо домовилися в особливому випадку. А так, мало що може бути більш безособовим, ніж просто гроші у конвертику у якості подарунка для найближчих й дорогих вам людей. Є безліч кращих способів показати їм, як багато вони для вас значать.

3. Ціна має значення

Джерело: gifty.in.ua

Коли справа доходить до вибору подарунка, який вам сподобається, ви маєте забути про те, що написано на ціннику. Але, увага! Деякі з найкращих подарунків є найдешевшими, і витрата значної суми грошей не є гарантією успіху, коли йдеться про те, щоб хтось відчув себе особливим. Виберіть щось значуще, а не щось коштовне. До того ж занадто коштовний подарунок може поставити людину у незручне становище.

4. Уникайте подарунків для самовдосконалення

Це ще один очевидний факт, але про це слід сказати. Ось короткий, але значущий список ідей подарунків для самовдосконалення, яких слід уникати:

  • книги та відео про схуднення;
  • спортивне обладнання;
  • книги дієтичних рецептів;
  • майже будь-яке керівництво у стилі «Як зробити…»;
  • креми від прищів, дезодоранти та інша доглядова косметика, про яку вас не просили спеціально;
  • книги, що суперечать поглядам отримувача.

Повірте, без цих речей подарунок вийде кращим.

5. Думайте як отримувач

Джерело: gifty.in.ua

Гарна стратегія, коли ви зайшли в глухий кут й у вас закінчилися ідеї, це поставити себе на місце одержувача. Ви будете здивовані кількістю ідей, які, здається, виникають із нізвідки, коли ви намагаєтеся співпереживати чиїйсь ситуації.