Знайти душову кабіну іноді здається проблемою. Ситуацію - незважаючи на те, що виробники пропонують багато можливостей, а продукти доступні в різних розмірах та формах - часто не полегшують розміри ванної кімнати або архітектурне планування приміщення, з похилами та поглибленнями, які важко адаптувати. Всупереч зовнішності, існує варіант - це душові кабіни київ, тобто рішення з урахуванням потреб кожного користувача та кожної ванної кімнати!

Основна проблема в облаштуванні мансардного санвузла – це скоси, які змушують використовувати незвичайні рішення. У таких приміщеннях зазвичай вибирають ванну, яку можна легко поставити біля колінної стіни, а використання не передбачає удару головою об стелю. Але якщо мансардний санвузол має бути обладнаний душовою кабіною - є два виходи:

  • Перший передбачає вибір стандартної душової кабіни і розміщення її якомога ближче до вхідних дверей, які зазвичай мають висоту 200 см. Таке розташування дозволить комфортно користуватися душем. Щоб отримати кілька зайвих сантиметрів, також добре потягнутися до плоского душового піддону або замінити традиційний душовий піддон на варіант з лінійним зливом.
  • Другим рішенням є нестандартна душова кабіна на замовлення. Її елементи можуть бути вирізані під ухилом двері або душові стінки, що дозволить як оптимально використовувати поверхню, так і підкреслити візуальну цінність декору. Таку душову кабіну ви можете вільно підлаштувати під інтер’єр і з точністю використовувати кожен сантиметр простору.

Незвичайні кабіни на замовлення, які елементи можна змінити?

Індивідуальні душові кабіни з пропозицій багатьох виробників можна повністю персоналізувати. Завдяки цьому моделі такого типу відповідають потребам своїх користувачів. Можливі модифікації пов’язані не стільки з зовнішнім виглядом рішення, скільки з функціональністю продукту. Сфера дії цих змін включає, серед іншого:

  • Спосіб відкриття кабіни - душ може бути оснащений розсувними дверима.
  • Сторона збірки - лівий або правий варіант.
  • Розміри для оптимального використання кожного сантиметра поверхні.
  • Форма кабіни - можна побудувати на круговому плані, вбудувати в поглиблення або створити оригінальний багатокутник.
  • Різні варіанти скла - крім оригінальних кольорів, є ще варіанти з візерунками, гравіюванням або матовими.
  • Обладнання кабіни - пов’язане з установкою додаткових вішалок, ручок або рейок, що зробить зону купання ще більш практичною.