В системі «Прозорро.Продажі» відбулися перші торги з реалізації та оренди землі.

Земельна ділянка, що не призначена для сільського господарства, площа якої становить 0,23 гектара, була продана Кам’янка-Бузькою міською радою Львівської області. Цей лот хотіли придбати троє учасників, його початкова вартість з 704 тисяч гривень збільшилася до 3 мільйонів гривень. На цій ділянці можна проводити будівельні роботи, а також обслуговувати торговельні підприємства.

Крім того, протягом проведення торгів в оренду була здана ділянка у місті Дрогобич, площа якої становить 1,3 гектара та яка не призначена для сільського господарства. Рік оренди цієї ділянки коштуватиме близько 227 тисяч гривень.

Переможці цих торгів прийшли з акредитованих в системі «Прозорро.Продажі» майданчиків «Галконтракт» і «Сомгіз».

Наразі система «Прозорро.Продажі» вже оголосила 510 аукціонів землі (335 торгів — оренда, а 175 — реалізація) на 245 мільйонів гривень.

Всі ділянки, які виставлялися на торгах мають площу у 2300 гектарів.

22 вересня 2021 року Кабінетом міністрів України була прийнята постанова №1012, у якій зазначається, що ДП «Прозорро.Продажі» — адміністратор ЕТС з реалізації та оренди землі.

З початку роботи системи «Прозорро.Продажі» (1 серпня 2016 року) комунальним і державним підприємствам вдалося заощадити на державних закупівлях близько 190 мільярдів гривень.

4 листопада ДП «Прозорро.Продажі» до державного бюджету було сплачено 57,3 мільйона гривень — це податки й дивіденди за 9 місяців цього року.

Нагадаємо, що в системі Прозорро.Продажі наразі можна придбати:

Активи банків, що перебувають в стадії ліквідації https://ezakupivli.com.ua/rmb/realizatsiya-majna-bankiv-shho-likviduyutsya

Об’єкти малої приватизації;

Майно боржників банкрутів https://ezakupivli.com.ua/rmb/realizatsiya-aktiviv-derzhpidpriyemstv;

Активи приватних компаній;

А також - Орендувати майно державної та комунальної власності.

Переглянути - Актуальні пропозиції по аукціонам на платформі E-ZAKUPIVLI. Дана платформа об’єднує всі аукціони системи Прозорро.Продажі та СЕТАМ, а детальна та легка система фільтрів допоможе швидко та легко знайти необхідний актив. Фахівці компанія E-Zakupivli проконсультують Вас та допоможуть Вам прийняти участь в онлайн аукціоні.