Витрати електроенергії - одна з найбільших витрат для бізнесу. Вони часто становлять цілих 30% операційного бюджету компанії. Однак є кілька способів, за допомогою яких ви можете зменшити суму, яку витрачаєте на споживання електроенергії щомісяця.

Перевірка рахунків-фактур

Комунальні платежі містять багато цінної (з точки зору компанії) інформації. Вони точно показують тарифи на електроенергію, як завод споживає її, і таким чином можна оцінити енергоефективність компанії. Все, що вам потрібно зробити, це ретельно стежити за рахунками за електроенергію за весь рік і таким чином визначити видимі тенденції за всі періоди. Дуже часто стає можливим виявити будь-яку неефективність та суттєві відмінності між окремими місяцями. На основі цієї інформації також легше встановити межі на наступний рік.

Теплоізоляція будівель

Теплоізоляція відповідає за відокремлення внутрішньої частини будівлі від впливу зовнішнього середовища. Завдяки їй вдається підтримувати оптимальну температуру всередині компанії, зберігаючи при цьому енергоефективність. За теплоізоляцію відповідають не тільки стіни, включаючи сендвіч-панелі, але також дах, вікна та двері. Усі витоки призводять до швидшого охолодження салону, а отже, до помітних втрат енергії. Тому належне утеплення зменшить витрати компанії, а також захистить від будь-якого зовнішнього впливу.

Вибір освітлення

Всупереч зовнішньому вигляду - ​​така проста справа, як вибір правильних освітлювальних рішень, може мати дуже великий вплив на споживання електроенергії підприємства. Найкращий спосіб оптимізувати систему освітлення вашої компанії - це встановити світлодіодні ліхтарі, які є одними з найбільш енергоефективних на ринку. Однак це недешеве рішення, тому варто зосередитися на їх використанні на складах та виробничих цехах. У соціальних та офісних кімнатах ви можете встановити дешевші енергозберігаючі люмінесцентні лампи.

Системи охолодження

Останній момент, на який варто звернути увагу, щоб оптимізувати споживання вашою компанією електроенергії, пропонованої на сайті https://tek.energy/- це системи промислового охолодження. Цікаво, що вони іноді можуть становити до 60% всього споживання електроенергії в компанії, часто працюючи на повну потужність, незважаючи на відсутність такої необхідності. Тому дуже важливо правильно вибрати обладнання, його конфігурацію та обслуговування, а також належне програмування системи, відповідальної за управління охолодженням.

Більше інфрмації читайте на сайті tek.energy