Впізнаваність бренду - важливий аспект поліпшення вашого бізнесу і корпоративного впливу. Зазвичай покупець вибирає продукт тому, що раніше він або вона вже контактували з логотипом. Розміщення принтів на рекламних ручках надзвичайно важливо, але вам потрібно знати, як правильно розробити свій логотип, щоб він приніс користь.

Чому логотип такий важливий?

Практично будь-який товар, який ви купуєте, можна придбати в будь-якому іншому магазині, у будь-якої іншої компанії за різними цінами. Чому при такому розмаїтті вибору люди зазвичай вибирають одні і ті ж самі речі? Вибір конкретної компанії означає, що люди з більшою ймовірністю будуть витрачати гроші на те, що їм знайоме, навіть якщо єдиним спільним елементом є логотип.

Рекламна ручка з принтом - відмінне рішення для всіх компаній, які хочуть підвищити свою впізнаваність. Для підприємців-початківців друк на ручках може бути єдиним вигідним рішенням, яке дозволить привернути увагу покупців. Асоціація з брендом, навіть підсвідомо, є дуже потужним інструментом, що впливає на багато рішень споживачів, і його не слід недооцінювати.

При розробці логотипу для рекламної ручки необхідно враховувати розмір предмета і його конкретну структуру. Логотип на рекламної продукції не обов'язково повинен бути занадто яскравим - іноді досить тонких акцентів в поєднанні з фірмовими кольорами, щоб така композиція запам'яталася покупцям.

Ось кілька загальних кроків, яким ви повинні слідувати при розробці вашого логотипу:

  1. Ознайомтесь зі специфікою ринку, на якому ви працюєте. Сьогодні в світі існує безліч компаній, і з кожним днем їх стає все більше. Необхідно виділитися на тлі конкурентів, а продуманий і цікавий логотип може істотно допомогти в цьому.
  1. Зіставте логотип з іншими маркетинговими інструментами. Рекламна ручка може містити кілька різних графічних елементів. Поєднання логотипу зі слоганом, контактними даними, кольорами компанії також може справити хороше враження на користувачів, але тільки якщо всі ці компоненти узгоджені і мають єдиний стиль.
  1. Переконайтеся, що покупець бачить те, що вам потрібно. Інсайдеру іноді складно побачити недоліки певних маркетингових інструментів. При розробці логотипу для рекламної ручки з відбитком варто запитати інших людей, що вони думають про нього. Збір думок може значно поліпшити кінцевий ефект.

Незалежно від розміру компанії та галузі, в якій вона спеціалізується - замовити друк на ручках - одна з найпопулярніших форм самореклами на ринку. Зрештою, реклама - це важіль для торгівлі, так чому б не почати з реклами того, що буде корисно всім, - ручки? Цей непримітний пишучий інструмент може залишатися в нашому будинку довгі роки. Тому варто подбати про те, щоб відбитки на ньому були естетичними і довговічними.

На нашому сайті viktan.org, ручки, на які буде нанесено ваш логотип доступні в широкому діапазоні розмірів і форм - з синім, чорним або кольоровим чорнилом. Користувач може отримати прорахунок вартості свого замовлення, якщо напише нам на вайбер +38 (067) 67-37-831 (Viber).