Шукаєте місце де можна купити смачну та здорову продукцію у Кременчуці? Скоріше відвідайте затишну сімейну пекарню Хорс за адресою Урожайний тупик, 2, Кременчук. Справжні майстри своєї справи виготовляють для вас максимально здорові та смачні хлібопекарські вироби з любов'ю та натхнення. На сайті пекарні ви можете зазделегідь ознайомитись с продукцією Хорс або зателефонувати за номером +380960553774.

Турбуєтесь про власне здоров'я та здоров'я своїх рідних? Сімейна пекарня Хорс створена для Вас!

Пекарі Хорс в якості сировини для виготовлення продукції використовують лише натуральні безпечні складними та реалізують смачні вироби найкращої якості. Це все тому, що кожен працівник пекарні обожнює свою справу! Продукція, яку пропонує пекарня дуже смачна і здорова, адже до кожного сейтану, хлібчика, печива та крекеру Хорс додана крихта любові та турботи її працівників.

Асортимент продукції пекарні Хорс 

Сімейна пекарня в Кременчуці може похвалитися широким асортиментом своєї продукції. Пекарі Хорс випікають 8 різновидів хлібу:

 1. Лляний на заквасці

 2. Жителі з льоном

 3. Фруктовий 

 4. Злаковий

 5. Бородинський

 6. Пшеничний

 7. Амарантовий

 8. Житній

Постійні покупці відмічають неперевершений смак печива від Хорс. Пекарі пропонують на вибір наступні позиції печива: апельсинове, амарантове, фітнес, галетне з корицею. Важливо те, що печиво можуть придбати як ті, хто не вживає глютен виключно з помислів про струнку фігуру, так ті, хто має проблеми зі здоров'ям через його вживання.

Хорс пропонує унікальний продукт для кременчужан – сейтан, що містить велику кількість білку та вуглеводів. В пекарні ви можете придбати наступні види сейтану:

 • Естетичний 

 • Амарантовий Баструма

 • Амарантовий з овочами

 • Вялений

 • Амарантовий з сиром тофу

Продукція з безліччю неймовірних смаків та оригінальна упаковка товарів Хорс нікого не залишать байдкжим. Відвідавши затишну сімейну пекарню Хорс за адресою Урожайний тупик, 2 у Кременчуці, ви гарантовано повернетесь знову та станете постійним клієнтом. Адже смачна продукція, приємна атмосфера та професійний сервіс нікого не залишать байдужим! Продукція пекарні Хорс буде до смаку кожному і не спустошить гаманець. Сімейна пекарня розміщає відгуки відданих покупців на своєму сайті, тому, ознайомившись з ними, ви зможете переконатись, що купуючи продукцію від Хорс, ви обов'язково отримаєте корисні смаколики найкращої якості.