Ставки на спорт користуються великою популярністю в Україні. На міжнародній арені українські спортсмени досягають видатних результатів. Це стосується як традиційних видів спорту, так і кіберспорту. Успіхи у футболі, CS:GO, Dota 2, тенісі привертають велику кількість нових гравців до букмекерських контор. А їх понад 200. Щоби не помилитися з вибором букмекера, треба проаналізувати відгуки гравців і роботу компанії. Повний список кращих букмекерських контор України представлений за посиланням https://bookmaker-expert.com/uk/.

Як вибрати надійного партнера для ставок на спорт та кіберспорт

Букмекерських контор в Україні багато. На ринку представлені як місцеві компанії, так і офшорні. Гравці-початківці, часто роблять вибір на користь тієї контори, що пропонує найвищі коефіцієнти або привабливі бонуси за реєстрацію. Це не дуже правильний шлях, оскільки є інші більш важливі критерії, на які треба звертати увагу.

Надійність. Усі букмекерські контори можна розділити за ступенем надійності. На ринку беттінга діє правило: чим старша компанія, тим вона надійніша. Молоді букмекерські контори не варто обходити стороною, але треба уточнювати, хто видав ліцензію та кому вона належить. Часто молоді букмекерські контори належать великим холдингам, які вже не перший рік працюють у цій сфері.

Коефіцієнти. Розмір коефіцієнтів — дуже важливий показник. На нього треба дивитися навіть у тому випадку, якщо ви плануєте відкрити рахунок, щоби ставити іноді собі на втіху. Від розміру коефіцієнтів безпосередньо залежить сума виграшу. Чим вище коефіцієнти, тим більше буде виграш. Особливо важливий цей параметр для тих, хто планує заробляти на ставках, адже навіть одна десята на довгій дистанції складається в пристойну суму.

Лінія. Лінія — сукупність усіх видів спорту, доступних для ставок. Чим різноманітніша лінія, тим вищий шанс знайти помилку букмекера. Контора витрачає багато часу на аналіз усіх матчів, доступних для ставок, а ви можете зосередитися на конкретній дисципліні або певному чемпіонаті.

Бонусна програма. Вибираючи букмекерську контору не варто забувати про бонуси та акції, які пропонує букмекер. Головне, щоби це не стало ключовим чинником вибору, оскільки надійність, лінія й розмір коефіцієнтів більш важливі параметри. В Україні букмекери пропонують фрібети, бонус на депозит, подарунки до тематичних свят або великих спортивних подій. Усі доступні бонуси представлені на порталі «Букмекер Експерт».

Вибираючи букмекерську контору для ставок, треба звернути увагу на способи поповнення рахунку, точніше час зарахування коштів і наявність комісії. Вибір платіжних інструментів майже однаковий у всіх легальних букмекерів.