Кальяни останнім часом стають все більш популярними. Вони використовуються не тільки у спеціальних закладах. Багато гурманів обирають такі моделі для того, щоб забезпечити собі гарний відпочинок у вільний час. Для роботи кальяну необхідно використовувати багато різноманітних доповнень. Серед них особливо виділяють калауди. Вони мають гарні характеристики, а також дозволяють підтримати сталу температуру тютюну усередині конструкції.

Щоб купити калауд, необхідно враховувати багато параметрів. Наприклад, необхідно звернути увагу на тип матеріалу, ємність конструкції та оптимальні розміри. Розташування отворів та інші характеристики прямо впливають на жар вугілля усередині. Саме тому необхідно обирати тільки якісну продукцію від перевірених виробників, які заробили популярність на сучасному ринку товарів для кальянів.

Основні типи калаудів

На сучасному ринку представлена велика кількість продукції. Серед найбільш поширених варіантів виділяють такі:

  • Оригінали. Такі пристрої виготовляються відомими компаніями, які мають великий досвід на ринку виробництва, тому гарантують високоякісну продукцію за свою ціну.
  • Репліки. Це більш дешеві варіанти, які виготовляються на маловідомих заводах, тому варто бути обережним при такій покупці, щоб не витратити гроші даремно.

Оригінальний продукт має приємний зовнішній вигляд, а також більш розповсюджений у магазинах. Серед найбільш привабливих характеристик варто звернути увагу на такі:

  • використання тільки якісного металу при виготовленні продукції з високими якісними показниками;
  • гарна збірка продукції – всі компоненти підібрані ідеально та герметично, що забезпечує повне розкриття приємного аромату;
  • стильний зовнішній вигляд з приємними властивостями, що впишеться в будь-який дизайн.

Вибір калауда залежить від багатьох властивостей. Наприклад, варто звернути увагу на якісні показники. Також необхідно враховувати вартість продукції при купівлі.

Ключові параметри вибору продукції

Всі прилади також вирізняються за конструкцією та іншими властивостями. Серед найбільш важливих особливостей виділяють такі:

  • розміри – більша ємність дає можливість використовувати більше вугілля в процесі куріння;
  • кількість ручок – класичні моделі мають тільки одну резинову ручку;
  • матеріал – як правило, краще купляти вироби з якісного металу.

На сучасному ринку представлені різні калауди, які відрізняються за багатьма критеріями, що варто враховувати кожному. Це допоможе зробити максимально вигідно покупку.