Практично вся територія нашої країни знаходиться в поясі континентального клімату, якому характерні різкі перепади температури. Літній холод вважається ще більш чи менш оптимальним для практично всіх категорій рослин, в той час як денна спека може їм дійсно дуже сильно нашкодити. Саме тому, кожен дачник, садівник та городник намагається шукати найкращі способи усунення проблем, пов'язаних зі зменшенням кількості ультрафіолетових променів, що потрапляють на рослини.

Який з поширених способів найоптимальніший?

Одним з найпрекрасніших та бюджетних способів збереження життєдіяльності рослин вважається саме затіняюча сітка. Сітка затіняюча вважається повністю екологічно чистим матеріалом. Виготовляють її з синтетичних ниток. Робиться це для того, щоб можна було краще поглинати ультрафіолетове випромінювання. Як правило, така сітка випускається в зеленому кольорі, але на ринку також можна знайти сітку кольорів:

  • чорного;
  • небесно-блакитного;
  • темно-зеленого;
  • й навіть білого кольорів.

До слова, в сітці є невеликі осередки залежно від розміру яких власне й буде визначено кількість випромінювання сонця, що пропускається матеріалом. Розрізняють сітку щільністю починаючи від 45% й закінчуючи 95%.

Найоптимальнішою щільністю вважається щільність сітки в межах 60-70%. Таку щільність використовують для того, щоб захищати дуже багато категорій рослин. Сітку більшої щільності дуже часто застосовують для того, щоб приховувати дитячі майданчики від сонця, автотранспортні стоянки, обладнати балкон й навіть разом з рябицею робити бюджетні варіанти парканів. Хочеться звернути вашу увагу на той факт, що зовсім недавно ринок поповнився ще однією новинкою, що нею є 7-ми шарова теплична плівка. Її ширина досягає 16 метрів. Більш детально про матеріал завжди можна прочитати тут.

Де саме застосовують захисні затіняючі сітки?

Багато хто впевнений, що захисну затіняючу сітку використовують виключно для захисту від сонця рослин. Правда все це давно вже не так. Сітку можна використовувати не тільки для вирощування рослин на городах або теплицях, а й для вирощування, наприклад, полуниці. Сітка створює сприятливі умови для зростання й дозрівання полуниці, гарантуючи можливість зібрати дійсно величезні врожаї.

Крім того, затіняючу сітку також використовують для облаштування зимових садів, для парканів в якості маскування, для помідорів та в дуже багатьох випадках. Словом, можна сміливо говорити про те, що сфера використання затіняючої сітки обмежується виключно фантазією людини.

Основні переваги

Сітка відмінно затіняє від настирливих променів сонця, дозволяючи створювати кращий режим не тільки для рослин, але й для відпочинку людей. Затіняюча сітка довговічна. А ще така сітка має досить приємну демократичну ціну. Тому придбати її можна абсолютно недорого.

 

Джерело: Компанія АгроПласт