Новий рік - сімейне свято, але новорічні подарунки потрібно дарувати не тільки родичам! Задумайтесь, скільки часу ви проводите на роботі? Часом навіть більше, ніж удома. За цей час колектив вже стає другою сім'єю, а значить, колеги теж заслуговують приємні подарунки, тим більше що й привід є - практично всі компанії організують новорічні корпоративи, на яких ви зможете вручити колегам подарунки. А придбати оригінальні подарунки ви завжди можете на darunok.ua/ua!

Поради щодо вибору презентів

Вирішуючи, що подарувати колегам на Новий рік 2021, не забувайте, що робочі відносини все ж припускають субординацію, тому від занадто особистих подарунків варто відмовитися.

Враховуйте, в яких стосунках ви перебуваєте з колегою. Якщо ви добре один одного знаєте, давно дружите, можна подарувати щось оригінальне, веселе, пов'язане з інтересами і хобі колеги. Якщо ж ви знайомі поверхово, але все ж хочете зробити колезі приємне, віддайте перевагу нейтральним, універсальним подарункам.

Краще не вибирати в якості подарунка колегам на Новий рік 2021 сувенірну продукцію, магнітики і дрібнички. Як правило, вони тільки захаращують приміщення, викинути їх шкода, при цьому вони не несуть ніякої користі.

При виборі враховуйте стать, вік і посаду вашого колеги. До вибору подарунка для керівника потрібно підійти з усією відповідальністю. Як правило, це презент від усього колективу, тому можна влаштувати мозковий штурм і проголосувати за найоригінальніші ідеї.

Добре, якщо подарунки для колег будуть однаковими, щоб ніхто не залишився в образі, однак якщо це неможливо, потрібно хоча б вибрати одну цінову категорію.

Подарунки для офісу

Проявіть турботу про свого колегу, зробивши його будні зручніше або ж просто додавши відмінного настрою! Кружка з оригінальною написом, незвичайний килимок для мишки, органайзер - класичні варіанти.

Якщо ж ви хочете дійсно здивувати колегу, подаруйте йому або їй зручний ланч-бокс. Сьогодні вони потрібні як ніколи, адже все більше людей піклуються про своє здоров'я і вважають за краще брати обід з собою замість перекусів на ходу. Сучасні ланч-бокси - це не просто коробочка, а справжній гаджет з можливістю підігріву від розетки або USB.

Ще один цікавий варіант - USB-підігрівач для напоїв. Це дуже корисна річ в офісі, особливо коли на рахунку кожна хвилина, і зовсім немає часу наливати собі гарячий чай замість остиглого.