Незважаючи на те, що сучасний вид трикотажного полотна з'явився відносно недавно, в'язані речі відомі людям ще з давніх часів. Спочатку вони виготовлялись виключно із вовнових волокон, так як ті мали гарні теплозберігаючі властивості. Однак з часом з'явилися і інші види матеріалів. Сучасний дорослий і дитячий трикотаж - це не тільки шерсть, а й бавовна, льон або різнорідні суміші.

Підібрать трикотаж для дітей та дорослих ви можете в інтернет-магазині «Мир текстиля». Ми реалізуємо продукцію власного виробництва і від турецьких фабрик.

Дитячий трикотаж

Якщо говорити про якісну бавовну, то варто згадати турецький трикотаж. Одяг фабрик цієї країни відрізняється високою якістю і цілком доступними цінами, особливо в порівнянні з європейськими виробниками. І заслуга належить саме бавовні.

Бавовну Турція вирощує протягом декількох століть. За своїми характеристиками вона мало в чому поступається єгипетським зразкам, але при цьому в рази дешевше. Дитячий трикотаж із Турції, а також нашого виробництва, шиється саме з турецької бавовни. Це ідеальний варіант для продукції дитячого призначення. Бавовна гігроскопічна і повітропроникнена, а головне - гіпоалергенна та ідеально підходить для чутливої ​​шкіри дитини. Саме цьому одяг для новонароджених виготовляється саме із бавовняного волокна.

Ще одна причина вибору турецького виробника - це дизайн і фасон. Модельєри-конструктори, які розробляють одяг, враховують всі вікові і фізіологічні особливості дітей. Так, турецький ясельний одяг відрізняється вільним кроєм і зручним фасоном. 

Турецький дитячий одяг подобається нашим маленьким покупцям і за оригінальний та цікавий дизайн. Соковиті кольори, веселі принти і унікальне оформлення. І все це є сусідами з натуральними тканинами і безпечною фурнітурою. Діти в ній можуть не тільки грати в активні ігри, але і займатися, або гуляти з батьками. Ось чому батьки все частіше звертають увагу на вироби з Туреччини. Дитячий одяг від виробника – це не тільки висока якість і доступні ціни, але і багатий асортимент, що враховує вік, уподобання і сезон. У нашому каталозі ви неодмінно підберете речі для малюків будь-якого віку. 

Дорослий трикотаж

Інтернет-магазин дитячого одягу та дорослого трикотажа «Мир текстиля» пропонує своїм клієнтам ознайомитися з каталогом. Тут представлений багатющий вибір одягу як для жінок, так і для чоловіків.Трикотажний одяг для дорослих нашого виробництва відрізняється високою якістю пошива та різноманітним дизайном. Тут можна з легкістю підібрати речи на любий сезон. 

Шопінг з нами завжди удачний, адже додатково ми гарантуємо:

  • оперативну доставку продукції

  • своєвчасне оформлення замовлення

  • декілька варіантів оплати

  • регулярні акції та сезонний розпродаж

  • вигідні бонуси (безкоштовну доставку при замовленні понад 500 грн, додаткові знижки для оптовиків)

  • гарантії повернення і обміну

  • великий розмірний ряд.

Дорослий трикотаж, одяг для дошкільнят і новонароджених, м’які іграшки та домашній текстиль – все це можливо знайти в інтернет-магазині «Мир текстиля» за цілком доступними цінами.