Що таке захисне скло

Щоб забезпечити максимальний захист свого пристрою, виробники прийняли легке рішення, створивши захисне скло оптом. Воно стало незамінним аксесуаром для користувачів, які слідкують за цілісністю своїх гаджетів. Захисне скло створене для створення більш безпечних умов експлуатації дисплея. 

Qyw90Tynw92Vt6Xcgu9VIS0tqFwqV0Ec-YleDH1ZjGXKWiSYOTv0zuHMIe4-308LVuCupuKmLuvtAiAHGs8tB1fJPGpFf44hKcb-3idmqmDisx3jnguEMM0WBSUT8-wICGODkE1PtVd2CIbmpLE4VP8

 

Існують такі види захисного скла: 

  1. Загартоване скло. Йому характерні висока стійкість до температур та пошкоджень. Виготовляється воно шляхом міцного загартовування: високої температури і швидкого охолодження. 
  2. Ламіноване скло. Зазвичай воно складається з двох або більше шарів скла, що забезпечує захист у декілька етапів. При розбиванні, маленькі шматочки скла залишаються на плівці, що мінімізує можливі поранення. 
  3. З олеофобним покриттям. Воно забезпечує високу якість картинки, приємні на дотик відчуття, та захищає очі від неприємного випромінювання з дисплея вашого пристрою. Таким чином це захистить ваш зір від швидкого подразнення та зниження. 

 

Якщо вам спадало на думку купити захисне скло оптом для старту вашого бізнесу чи розширення асортименту, то актуальність цього типу товару точно зможе забезпечити вам якість послуг бізнес-справи. 

Як вибрати захисне скло

Наразі тенденція започаткування бізнесу на основі торгівлі захисним склом набирає оборотів. Це пов’язано із високим попитом аксесуарів. Вибір скла напряму пов’язаний із необхідними вимогами безпеки, довговічністю, стійкості до пошкоджень та температури тощо. 

 

  1. Призначення

Необхідно визначити, для чого вам потрібне скло. Чи це для захисту від пошкоджень, підвищення термічної стійкості? Залежно від вашої потреби, виберіть відповідний тип скла

  1. Товщина та складність скла

Звертайте увагу на те, яку товщину має скло, та яким складом може похизуватись. Від цього залежить тривалість забезпечення захисту. 

  1. Властивості скла

Олеофобне покриття, захист від відбитків пальців, глянець та багато іншого допоможуть вам отримати потрібну картинку та необхідні тактильні відчуття. Звертайте увагу на те, на що зазвичай зорієнтовані ваші продажі.

4. Виробник і якість

Аби впевнено захисне скло оптом купити та переконатись у надійності товару, необхідно вибрати надійного постачальника. Зверніться до коментарів та думок клієнтів в Україні та всьому світу, щоб впевнитись у рішенні. 

5. Вартість

Загартоване та ламіноване скло можуть бути дорожчими за звичайне скло, але вони пропонують кращий захист та довговічність. Уважно ознайомтесь із ціновою політикою асортименту різних дистриб’юторів цих аксесуарів. 

Де купити захисне скло оптом в Україні

Купити захисне скло оптом в Україні вам допоможе компанія Ncase – лідер з оптового продажу мобільних аксесуарів. Вже протягом довгих років Ncase займає провідну позицію на ринку та забезпечує усім необхідним своїх клієнтів. 

 

Високий рівень якості товарів, швидка доставка, професійна сервісна підтримка партнерів, конкурентоспроможні ціни та найвигідніші умови співпраці – усе це так чи інакше відрізняє компанію від інших представників гуртового продажу. 

 

До того ж Ncase володарі прекрасної репутації, з якою зазвичай можна ознайомитись на спеціальних форумах, де люди діляться своїм досвідом спільної роботи. 

 

Такий високий рівень на ринку обумовлений не тільки пунктами вище, а й чудовими умовами співпраці. За тривалого партнерства компанія може запропонувати перелік уцінених товарів і знижок, що допоможе вам непогано заощадити, вклавши кошти в купівлю такого типу товарів, як захисне скло оптом або ж у стратегію розширення вже наявного асортименту.