Характериним для покеру і його різновидів є застосування ігрового сленгу, в якому новачки повинні розбиратися досить добре. Розглянемо, що собою представляє термін «натс» та його особливості, скориставшись інформацією з проекту Funstage. Після вивчення понять можна обрати інтернет казино зі спортивними ставками на https://funstage.com.ua/stavki-na-sport-v-ukraine/ та приступати до гри.

Суть поняття

Термін «натс» (англ. nuts) у покері застосовується для визначення ігрової ситуації, коли гравець має таку комбінацію карт, при якій ймовірність отримати виграш дуже висока. Іншими словами, «натс» свідчить про наявність оптимальної комбінації карт на тому чи іншому етапі роздачі.

Гравців, що дотримуються обережного та зваженого стилю гри та надають перевагу тільки домінуючим рукам на постфлопі, називають «натсистами». Поява скорочення NH в чаті свідчить про вираження опонентами захоплення тим, наскільки сильну руку зіграв покерист.

Види «nuts»

Така ситуація в покерних іграх може бути двох видів:

  • Перший натс. Це руки, що є найкращими в поточній стадії роздачі, незалежно від того флоп це, терн чи рівер. Але швидко змінити ситуацію не в кращий бік для гравця може випадіння невдалих загальних карт (тоді натс зявляється у суперника).
  • Абсолютний натс. Така комбінація залишається сильною до етапу завершення всієї роздачі.

Але гравцям, особливо початківцям без досвіду, слід пам’ятати про те, що навіть при наявності натсової руки отримати перемогу на шоудауні не завжди можливо. Успішність покеру залежить від багатьох факторів, а не тільки від сильної комбінації карт, про що наголошують у цій https://funstage.com.ua/stati/chto-takoe-nats-v-pokere/ тематичній статті.

Мистецтво гри з натсом

Деякі покеристи, особливо новачки, вважають, що грамотне розігрування «натсової» руки – це дуже просто. Але потрібно розуміти, що важлива роль в цьому відводиться мистецтву виграшу максимальної кількості грошей.

Якщо вдалося отримати дуже сильну комбінацію, не потрібно радіти завчасно. Варто враховувати позицію за столом, стиль гри противників, що дозволить розіграти руку на оптимальних умовах.

Не слід забувати й про те, що nuts на одній вулиці може в один момент втратити свою силу з появою на столі наступних карт. Якщо гравець припускає, що опонент може покращити свою руку на певному моменті гри, важливо зробити перегляд карт, що залишилися, дороговартісним для нього.

В разі гри проти агресивного супеника іноді ефективним буде прояв слабкості, щоб опонент мав можливість вкластися у вас з більшою частиною його діапазону. При грі проти тайтових противників варто підбирати ставки з таким розміром, щоб вони були привабливими для їх ігрового стилю.