На базі провідної клініки у Тбілісі (медцентр ім. Мардалеішвілі) діє один із найбільших кріобанків. До цього банку звертаються клієнти з метою зберегти кров пуповини, яку беруть під час народження малюка. Потім цей біоматеріал знадобиться для лікування багатьох серйозних патологій, які піддаються терапії клітинної технологією.

До клініки досить часто звертаються батьки, які бажають провести лікування аутизму в Костянтинівці за допомогою клітинної терапії. Процедура полягає у введенні базових клітин, забір яких здійснювався з кісткового мозку дитини, пуповинного матеріалу родичів (брат, сестра) чи самого пацієнта.

Дізнайтеся, коли та кому необхідно зберегти біоматеріал малюка.

Рекомендаціями до збереження у кріобанку крові пуповини є:

  • Високий ризик прояву у малюка психічних порушень.
  • Наявність в анамнезі родичів (близьких) тяжких захворювань, які можуть передаватися у спадок.
  • Можливість перестрахуватися «про всяк випадок». Будівельні клітини зберігаються роками і можуть використовуватися в терапії багатьох тяжких хвороб, а також складних переломів, великих опіків.

Де використовують заморожену кров пуповини

Важливо зберегти пуповинний біоматеріал, щоб у подальшому синтезувати із нього будівельні клітини. За допомогою отриманих базових клітин грузинські лікарі успішно проводять корекцію аутизму у дитини у Костянтинівці на базі тбіліського медцентру. Також вони ефективні у терапії раку, хвороб серця, судин. Стовбурові клітини позитивно впливають на організм навіть у дорослих пацієнтів, мають високий рекреаційний потенціал.

Корекція розладу аутистичного спектру проходить ефективніше у разі її раннього виявлення. Трансплантацію проводять із застосуванням крові, забраної з вени пуповини, а також плаценти дитини. Може використовуватися кістковий мозок для виділення базових клітин. Біоматеріал також може бути від брата, сестри, у цьому випадку важливий генетичний збіг. У терапії інших патологій можна використовувати будівельні клітини з будь-яких джерел незалежно від віку клієнта.

Поетапний опис забору, зберігання біоматеріалу пуповини

Рішення народити дитину у медичному центрі ім. Мардалеішвілі має масу переваг, однією з яких є оснащення акушерського відділення сучасним обладнанням. Сучасна апаратура, уважний персонал гарантують турботу про дитину, породіллю. Також у відділенні здійснюються збір пуповинного матеріалу з дотриманням технології та його подальше зберігання. При цьому ціна на забiр, зберігання матеріалу в Тбіліськiй клініці на порядок нижче, ніж в інших центрах Європи.

Детальніше особливості процедури консервації біоматеріалу пуповини описані на сайті autism-mmc.com.ua.

Якщо вас цікавить збереження біоматеріалу для корекції аутизму в Константинівці в майбутньому, звертайтесь до медцентру ім. Мардалеішвілі.