Сидяча робота може бути комфортною – головне продумати робоче місце, яке дозволяло б рівномірно розподілити навантаження в тілі і протягом усього дня зберігати корпус у правильному положенні. Одним із таких рішень є сьогодні столи, що регулюються по висоті..

Вони дозволяють чергувати роботу в сидячому та стоячому положенні. Отже, рівномірно розподіляти навантаження на різні групи м'язів для отримання цілого ряду позитивних ефектів для вашого здоров'я.

Зниження больових відчуттів у хребті

Саме спина бере на себе основне навантаження під час сидячої роботи. Часто вона перебуває у неправильному, неанатомічному положенні. Що в свою чергу тягне за собою появу хронічного болю в хребті, лопатках, шиї, попереку.

Так, можна підвищити загальну активність після робочого дня, сходити на масаж, що відновлює або розслаблює. Однак проблема нікуди не дінеться доти, доки ви не продумаєте правильне робоче місце.

Столи з регульованою висотою дозволяють знаходити оптимальний баланс між різними положеннями тіла: стоячи та сидячи. Таким чином навантаження на хребет помітно спадає і згодом навіть болі, що стали хронічними, можуть пройти.

Зниження ризику набору ваги

Сидяча робота в комплексі з малоактивним способом життя часто стає причиною набору зайвої ваги. І не завжди у перерві чи після роботи є час на заняття спортом.

Однак усі сучасні дослідження показують, що метаболізм людини є більш активним і швидким у моменті, коли ми хоч трохи змінюємо своє становище. Столи з регулюванням висоти допомагають це зробити. Протягом дня працівник може періодично стояти або сидіти під час роботи. А працюючи стоячи – переминатися з ноги на ногу, напружуючи різні групи м'язів.

Поліпшення кровообігу в тілі

Перебуваючи за робочим місцем в тому самому положенні протягом кількох годин, співробітники часто спостерігають неприємні відчуття в тілі:

  • поколювання в кінцівках;
  • набряки через скупчення рідини в м'язах;
  • оніміння рук чи ніг або навіть судоми.

Періодична зміна положення, викликана використанням регульованих столів, допомагає налагодити кровообіг, уникнути застою крові і тим самим розслабити м'язи.

Більш того, правильно підібрані регульовані столи позитивно впливають, зокрема, і на психоемоційний стан. Оскільки зниження неприємних у тому числі і больових відчуттів у тілі помітно покращує настрій та підвищує продуктивність співробітників.

Наше тіло просто створене для того, щоб рухатися. І зниження активності, тривала робота в одному положенні не можуть не дати неприємних наслідків для організму. Регульовані по висоті столи ідеально підлаштовуються під кожного співробітника, дозволяють уникнути потенційних проблем зі здоров'ям та підтримувати належний рівень працездатності протягом усього дня.