Сучасний пам’ятник – це складна архітектурна композиція, створення якої відбувається у кілька етапів. У нашій майстерні Granit Paradis вдасться вибрати необхідний варіант з великого каталогу готових виробів, що допоможе заощадити гроші, і замовити абсолютно новий та оригінальний пам’ятник на могилу, конструювання якого починається на комп’ютері. Якщо ви плануєте замовити пам’ятник в нас, 3D макет пам’ятника буде безкоштовний, або, ви не впевненні, який пам’ятник ви хочете? Ми пропонуємо за демократичною ціною замовити 3D проект пам’ятника, на основі якого буде виконуватися його втілення в камені.

Переваги 3D моделювання пам’ятника

Якісний 3D макет починається з розуміння того, яку форму набуде меморіал. За основу тривимірної моделі беруться ескізи, нариси, креслення, фотографії, зображення існуючого об’єкта, якщо він потребує реконструкції та оновлення. Основою проекту може стати ваша ідея, оформлена в ескіз проект дизайнерами та митцями гранітної майстерні ”Granit Paradis”.

Попередньо виконана 3D модель пам’ятника дозволяє вирішити такі завдання:

  • Ви можете з усіх боків оцінити, як виглядатиме готова конструкція. Дизайнер точно опрацьовує всі деталі, на моніторі помітні і декоративні елементи, і портрети, і написи, і характерні фактури матеріалу.
  • Вдається своєчасно змінити зовнішній вигляд конструкції. Ця якість особливо важлива для великих меморіальних комплексів, що складаються не тільки з пам’ятника, але і з цоколя, огорожі, столика та інших елементів. Ви відразу можете побачити, наскільки добре вони поєднуються один з одним, чи досягнуто необхідної гармонії. Якщо на ділянці є зелені насадження, під час створення 3D макета пам’ятника вони можуть бути враховані.

За допомогою 3D проекту пам’ятника нашим майстрам набагато простіше працювати. Класичні креслення виконуються у трьох проекціях, не дають достатньо повного уявлення про складну конструкцію. Тривимірна модель, у свою чергу, дозволяє з усіх боків вивчити майбутній пам’ятник, щоб не пропустити жодної важливої деталі в процесі його втілення в камені.

Чому обирають нас?

Звертаючись до нашої майстерні, Ви отримуєте такі переваги:

  • Дизайнер завжди перебуває у тісному контакті з вашим менеджером, а менеджер з клієнтом, що дозволяє чітко виконувати всі побажання, своєчасно вносити зміни до проекту.
  • Робота ведеться у професійній програмі, що дає широкі можливості моделювання. На моніторі відображається все: від характерних текстур граніту до особливостей зовнішнього вигляду ритуальної композиції в залежності від умов освітлення.
  • Формування 3D дизайну пам’ятника відбувається у стислий термін без шкоди для якості результату. Середній час виконання проекту – тиждень.

У гранітній майстерні Granit Paradis ви можете замовити високоякісний виріб за готовим рішенням або виготовлення за індивідуальним проектом: будь-якої складності, висоти та ширини. З можливістю повного художнього оформлення як окремого пам’ятника, так і всього комплексу поховання. Це дозволяє виділити місце поховання, продемонструвати статус та висловити свою повагу покійному.

А наші майстри гарантують унікальний дизайн та у встановлені терміни виготовлять та встановлять пам’ятник у вказаному вами місці.