Кожен власник автопарку знає, що однією з найсуттєвіших статей витрат є паливо. У деяких компаніях вона може сягати 40% від усіх витрат. Якщо скоротити витрати на ПММ, то рентабельність компанії значно збільшиться.

Де можна використовувати датчики рівня палива?

За допомогою ДРП можна контролювати рівень бензину, дизельного палива та олії у транспортних засобах та стаціонарних ємностях.

Пристрій приноситиме користь компаніям як з великим, так і з маленьким автопарком, незалежно від сфери діяльності.

Які дані можна отримати за допомогою датчика рівня палива?

ДРП передає дані про обсяг палива в ємності, дозволяє розрахувати середню витрату на 100 км, визначити обсяг заправленого палива, а також виявити факти його розкрадання.

Переваги від використання датчика рівня палива

Власники автопарків після встановлення ДРП зможуть знизити витрати на ПММ, за рахунок тотального контролю над ним.

Економія до 30% досягається за допомогою зниження витрат.

  • Водії більше не зможуть непомітно злити паливо, навіть 1 літр.
  • До системи моніторингу входить GPS-трекер, який контролює стиль водіння. Таким чином, персонал стає дисциплінованішим і більш дбайливо починає експлуатувати автомобіль, що, безсумнівно, позитивно впливає на витрату палива.
  • Коректне використання транспортного засобу водієм позитивно впливає на його технічний стан, що призводить до рідкісних поломок.

Згідно зі спостереженнями експертів, у легковому транспорті можна заощадити до 20% палива, у вантажному та пасажирському – до 30%, у спецтехніці – до 50%.

Похибка ДРП у системі моніторингу

Варто зазначити, що датчик рівня палива, як і будь-який інший пристрій, має незначну похибку. Залежно від моделі та «імені» виробника, цей критерій становить не більше 3%. А також на похибку впливає дотримання всіх правил при монтажі обладнання. Тобто, якщо пристрій відрізняється високою якістю і встановлено правильно, то похибка вимірювань становить не більше 3%.