Віконні конструкції – це захисні елементи будинку чи комерційної споруди, які дають змогу захиститись від проникнення холодного чи надмірно гарячого повітря. Саме тому такі конструкції мають бути витривалими, герметичними, забезпечувати належну якість виробів та їх точність і конструкційну досконалість. Саме для цього необхідно застосовувати кріпильні елементи, які матимуть відповідні параметри та давати потрібний результат.

Купити саморізи оптом для віконних конструкцій та інших напрямків застосування пропонує виробник та постачальник всіх актуальних різновидів кріпильних виробів для різних напрямків застосування – компанія Солді і Ко. Спеціалісти компанії мають значний досвід роботи та навички виготовлення металевих кріпильних виробів за всіма параметрами якості, необхідними стандартами, загальноєвропейськими та українськими технічними вимогами. Вони забезпечують необхідну міцність та потрібне притискання окремих елементів для непроникнення повітряного простору ззовні.

Основні напрямки застосування

Їх можна використовувати для міцних і надійних сполучень різноманітних видів віконних та інших конструкцій, збирання таких конструкцій в промисловому обсязі, налагодження у виробництві різного рівня та масштабу. Також їх зручно застосовувати для виконання ремонтно-відновлювальних робіт різноманітного напрямку.

Особливості саморізів для віконних конструкцій

Саморіз віконний має характерну особливість – він застосовується насамперед для з'єднання металевих та синтетичних – пластикових конструкцій. Вони виготовляються зі сталі, що може мати як поверхню з оцинкуванням, тобто захисний антикорозійний шар, так само і виготовлятись повністю зі сталі, що має антикорозійні властивості.

Відповідні характеристики особливо важливі у такому виробі, оскільки його деталі постійно контактують із підвищеним рівнем вологи, іншими агресивним впливами. Саме тому застосування передбачає необхідність трьох ключових характеристик:

  • підвищений рівень протидії корозії;
  • поліпшена механічна стійкість;
  • просте і міцне, швидке кріплення.

Саморізи цього варіанту виготовляються насамперед для ефективного встановлення у різноманітні віконні конструкції з металопластику, хоча їх можна ефективно використовувати і для інших технологічних потреб – збирання корпусів, встановлення пластикових поверхонь, металевих листів.

Форма головки і шліци

Конструктивно, такі види саморізів мають невеликий діаметр, але високі показники міцності. Для встановлення у товщу пластику вони мають використовувати свердлувальну частину, яка виконана у формі хвостової конструкції на завершенні тіла саморіза.

Форма головки зазвичай виконана класичною – у вигляді пласкої форми з потаєм, для того, щоб створювати рівну монтажну поверхню. Головка має хрестоподібні шліци для контакту з ручною викруткою чи механізованим шуруповертом. Є інші види шліців – зірчастоподібні.

Для поліпшення характеристик міцності конструкції застосовуються зенкувальні насічення. Таким чином можна отримати додаткове тертя у місці сполучення, тобто покращити характеристики зачеплення.