Складно нині уявити будь-який приватний та заміський будинок або ж навіть котедж без наявності навколо його території паркану. Незалежно від того, це огорожі з металу чи будь-яких інших матеріалів, а паркан нині використовується не лише для окреслення території. Будь-які сталеві огородження та паркани інших типів використовуються перш за все для гарного захисту ділянки. Надійний паркан під ключ Київ перешкоджає легкому проникненню в будинок зловмисників та оберігає жителів від цікавих очей сторонніх людей, роблячи територію не лише привабливою зовні, а й справді приватною.

Далі хочемо разом із вами поговорити про ідеальні огорожі для будинку і основні критерії, які в 2024-му році будуть відрізняти якісні та гарні металеві паркани. Додатково поговоримо про те, кому довірити встановлення металевого паркану аби не пошкодувати про свій вибір.

Якісне полотно паркану зі сталі товщиною металу не менше 0,7 мм

Якщо ви шукаєте міцні та водночас недорогі металеві паркани, перед безпосереднім замовленням виготовлення такої огорожі, обов'язково переконайтеся у її відповідності найголовнішим критеріям:

  • Мета монтажу огорожі. Якщо вас цікавлять хороші секції огорожі з металу, спеціалісти радять надавати перевагу полотну паркану зі сталі, що має товщину металу не менш як 0,7 мм. Перш за все це безпечний і надійний матеріал, який буде добре захищати прибудинкову територію, а також зможе з легкістю витримувати навіть найсильніші пориви вітру і дощу з будь-якими іншими погодними примхами. 
  • Розмір ділянки з характеристиками будинку. У плані візуального сприйняття вдалими вважаються паркани жалюзі, які не будуть вищі за перший поверх будинку. Завжди обирайте забор для приватного будинку з урахуванням зовнішнього вигляду будинку та його навколишньої території. 
  • Фасад будинку. Дизайн металевого огородження має ідеальним чином поєднуватися із стильовим оформленням самої будівлі або ж відтінком фасаду тощо. Всі ці елементи мають створювати досконалу гармонійну та довершену композицію.

Оцинковане полотно та оцинкований каркас огорожі

Багато хто з замовників, що їх цікавить будівництво парканів, чомусь не звертає необхідної кількості уваги саме на цинкування полотна та каркасу огорожі. Таке відверте ігнорування нині звикли списувати на трохи завищену вартість кінцевого виробу. Це вкрай недоречно, адже такий несерйозний підхід до придбання в кінцевому результаті може вилитися у необхідність додаткових фінансових вливань, а саме зараз ми говоримо про необхідність замовити інший паркан або ж ремонтувати старий.

Варто пам'ятати, що цинкування воріт та парканів (їх конструкцій) – процес який дозволяє отримати набагато міцнішу сталь з гарантією стійкого протикорозійного захисту. Тобто таким чином кожна секція з металу буде надійно захищена від окиснення як мінімум впродовж 10 років. 

Порошкове фарбування секцій огорожі необхідний колір по каталогу RAL

Встановлення паркану з металу від надійного та перевіреного виробника нині дає змогу замовникам отримати цілий асортимент різноманітних бонусів та приємностей. Одна з них – це можливість отримати ворота та огорожі в порошковій фарбі. Про що це зараз ми говоримо? Все досить просто: покупець зможе не просто купити готову конструкцію, на яку діятимуть найкращі ціни, а й перш за все матиме можливість обрати будь-який базовий або ж нестандартний тон з міжнародної палітри RAL. 

Порошкова фарба, що її наносять на сучасні оцинковані металеві та сталеві забори дозволить отримати конструкцію зі стійким відтінком, який у своєму ідеальному початковому вигляді збережеться впродовж років, навіть попри вплив кліматичних та погодних умов.

Індивідуальне проектування огорожі та воріт з наданням технічної та конструкторської документації

Якщо ви хотіли б замовити встановлення паркану з металу високої якості, який би був виготовлений відповідно до вашого індивідуального ескізу та замовлення, звертайтеся в компанію «ВОРОТА 24 КИЇВ». Тут своїм клієнтам надають послугу індивідуального проектування огорожі та будь-яких воріт з обов'язковим наданням технічної та конструкторської документації. 

Спеціалісти компанії завжди індивідуально підходять до кожного окремого замовлення, готові вислухати побажання клієнтів та втілити в реальності будь-які розміри огорож. «ВОРОТА 24 КИЇВ» – надійний та перевірений виробник огорожі, який звик працювати на совість і все задля того аби кожен з клієнтів залишився задоволений високою якістю огорож, що їх тут він замовить, а також приємною співпрацею і доступними цінами.

Вибір сучасного дизайну паркану з врахування актуальних тенденцій

В асортименті компанії «ВОРОТА 24 КИЇВ» всім клієнтам буде доступна можливість обирати сучасний дизайн парканів з урахуванням ряду актуальних тенденцій. Тут є справді величезний асортимент на будь-які смакові уподобання та фінансові можливості. Тому за першої необхідності обов'язково звертайтеся. Раптом вам буде потрібна допомога кваліфікованих працівників, тут завжди та повсякчас готові індивідуально підійти до кожного окремого замовлення та замовника. До речі, раптом вам буде потрібна установка або простіше кажучи монтаж паркану та воріт під ключ, обговоріть цей момент із представником «ВОРОТА 24 КИЇВ».

Пам'ятайте, що «ВОРОТА 24 КИЇВ» – це не лише перевірений виробник огорожі з металу, а й ваша гарантія високої якості, стовідсоткової надійності, найкращого асортименту та демократичної вартості готових конструкцій.