Кульова опора є важливою складовою підвіски автомобіля. Ця запчастина з’єднує маточину колеса і важелі рульового управління. Завдяки кульовій опорі колеса авто можуть вільно повертатися, але залишатися стабільними у вертикальному положенні. Також ця запчастина у сучасних авто поглинає вібрації і удари значно збільшуючи термін експлуатації всього вузла.

Кульові опори є дуже надійними деталями, але під впливом певних чинників іноді необхідно їх міняти. Зазвичай це відбувається через розрив пильника, але можуть статися і інші неполадки.

Якщо у вашого Citroen з’явилися певні ознаки поломки кульової опори, необхідно якомога скоріше відправитись на СТО і перевірити її стан. У разі потреби кульову опору міняють якомога швидше, адже від справності цієї деталі залежить керованість авто і ваша безпека.

 

Де купити кульові опори на Citroen в Україні?

Якщо заміна кульової опори стала необхідною, важливо знайти якісну і довговічну деталь, яка прослужить вашому авто декілька років. В інтернет-магазині автозапчастин CHAS-TO представлено досить великий вибір для авто цієї марки.

На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory ви можете замовити кульові опори на автомобілі Citroen від перевірених виробників:

  • Meyle – німецький виробник якісних та відносно недорогих запчастин. Його продукція представлена в 97 країнах світу.
  • Febi Bilstein – один з найбільших світових виробників запчастин для легкових і комерційних авто з Німеччини. Висока якість деталей перевірена на практиці.
  • ASMETAL – турецький виробник запчастин для легкових і комерційних авто європейського, японського та вітчизняного виробництва. Він добре зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості та доступній ціні товарів.
  • Febest – німецький виробник дешевих запчастин для авто виробництва Японії, США, Кореї та ЄС.

Всі кульові опори продаються з гарантією виробника. Ви можете замовити їх з доставкою в будь-яке місто України. 

Кульові опори на всі моделі Citroen

В каталозі на сайті ви можете придбати кульові опори всі популярні моделі авто Citroen:

Виробники використовують кульові опори різного типу і габаритів у різних авто, навіть від одного виробника, тому дуже важливо переконатись у тому, що запчастина підійде саме до вашого автомобіля. Як це зробити?

Ви можете провести пошук за моделлю та роком випуску, але найнадійніший спосіб – пошук за VIN-кодом. Також ви можете отримати детальну професійну консультацію у менеджерів магазину автозапчастин ЧАС-ТО. 

Коли варто замінити кульову опору?

На несправності цієї запчастини вкажуть наступні ознаки:

  • стукіт колес на рівній дорозі;
  • вихляння авто на рівній дорозі;
  • нерівномірний знос покришок;
  • скрипи у колесах під час повороту;
  • зміна траєкторії авто під час гальмування.

Залишайтеся пильними і не ігноруйте ці ознаки, адже поломка кульової опори є дуже небезпечною для вашого життя. 

В інтернет-магазині Час-То ви можете замовити всі необхідні запчастини для автомобілів Citroen за доступними цінами. Широкий асортимент дозволяє придбати все необхідне в одному місці.