Коли ви хочете купити криптовалюту, перше, що приходить на думку – крипто-біржа України. Це дійсно зручний спосіб почати володіти цифровими монетами та торгувати або інвестувати в криптосферу. Окрім цього, існує і декілька інших варіантів, де можна взяти цифрові активи. Обираючи спосіб, зверніть увагу на першочергові цілі, заради чого ви вирішили придбати криптовалюту.

Де може міститися вся криптовалюта: список сервісів

Купити цифрові монети можна на наступних платформах:

  • Криптобіржі.

Ви можете обрати торгові сервіси за ліквідністю, доступними можливостями, функціоналом та набором цифрових активів. Біржі пропонують ринкові ціни криптовалют, а комісії – одні з найнижчих. До найбільш популярних торгових майданчиків можна віднести Binance, WhiteBIT, Kuna, EXMO.

  • Р2Р-сервіси.

Функціонально це маркетплейс, де можуть працювати між собою люди, які продають криптовалюту, та ті, хто бажає купити цифрові монети. Ціна криптовалюти на таких ресурсах буде відрізнятись від ринкової, проте користувачі самі обирають пропозицію, яка підходить їм за параметрами.

  • Обмінники.

Це класичні сервіси, де кожен може обміняти фіат на крипту. Якщо вас цікавить курс, криптовалюта на таких майданчиках буде коштувати дорожче, ніж є насправді. Рекомендується уважно обирати обмінник, орієнтуючись на можливості та безпеку.

Разом з цим вся крипта, яка вас цікавить, може стати вашою за рахунок наступних підходів та методів: реферальні програми, аірдропи, хмарний майнінг, стейкінг, партнерський маркетинг та баунті програми. У цьому випадку при виборі криптовалюти ціна може і не бути орієнтиром.

Як зрозуміти, що вартість криптовалюти зросте?

Визначити, як будуть змінюватись ціни на криптовалюти, можна за рахунок різнопланових підходів. Зверніть увагу, що дати повноцінно точний прогноз неможливо, проте можна виявити тренд, за яким вартість продовжить свій рух. Основні методи визначення майбутнього руху ціни Ефіріума, Біткоїна та інших монет:

  • Фундаментальний аналіз. Передбачає перевірку таких характеристик криптовалюти, як унікальні функції, технічні поліпшення, розвиток технології блокчейну, нові партнерства або важливі події в житті мережі.
  • Попит та пропозиції. Аналіз поточного попиту та пропозиції на ринку може вказувати на можливе зростання на Біткоїн чи Ефіріум ціни.
  • Технічний аналіз. Передбачає вивчення графіків цін, індикаторів та патернів для виявлення можливих трендів або змін вартості.
  • Глобальні фінансові та економічні події.
  • Активність учасників крипторинку. До наведених факторів можна віднести дії крупних інвесторів, інституцій, торгових платформ та інших учасників ринку.

Розуміння цих чинників та ретельний аналіз можуть допомогти у прийнятті більш обґрунтованих рішень щодо торгівлі цифровими активами.