Вирощування овочів на фермерських господарствах і приватних ділянках вимагає важкої праці та високого ризику. Овочі - дуже ніжні культури, їхній ріст залежить від кліматичних умов, родючості грунту, біологічних мікроорганізмів і правильного внесення добрив. Основною передумовою для отримання високих врожаїв є якість насіннєвого матеріалу, який дозволить виростити здорову розсаду та отримати якісні саджанці.

Для того, щоб забезпечити собі врожайність високої якості, важливо придбати насіння овочів від надійного інтернет-магазину "Комірник" за доступною ціною.

У нашому асортименті насіння овочів оцінюються за наступним рейтингом:

  • Томати - в каталозі представлені як традиційні улюблені сорти, такі як "Де-Барао", "Волове Серце", "Санька", "Ефемер", а також суперврожайні гібриди, такі як "Солероссо F1", "Брісколіно F1", "Кристал F1", та багато інших для вирощування як на відкритому грунті, так і в теплицях. Наш асортимент охоплює високорослі томати, а також низькорослі сорти.
  • Огірки - для відкритих грядок, теплиць і навіть вдома представлені в каталозі "Komirnyk" як у роздрібній упаковці, так і у професійних великих упаковках. У нас можна придбати звичайні бджолозапильні сорти, самозапильні гібриди, а також насіння з високою якістю.

  • Солодкий і гострий перець - це одні з найпопулярніших видів овочевого насіння. Ці корисні та цінні овочі вирощуються через розсаду. У нашому асортименті представлені як прості сорти, такі як "Ратунда", "Новогогошари", так і ранні гібриди, такі як "Кабанчик F1", "Турмалін F1", і багато інших.
  • Баклажани - це традиційні та улюблені серед українських городників "синенькі" овочі. У нашому каталозі ви знайдете не лише найкращі гібриди і сорти, такі як "Алмаз", "Геліос", "Фарма F1", і інші, але й екзотичні незвичайні білі та круглі баклажани, такі як "Албіно F1", "Бібо F1," "Глобук", "Айсберг" і багато інших.
  • Капуста - рослина, звичайна для наших городів. Наш каталог задовольняє потреби садівників як пізніми сортами для зберігання та квашення, такі як "Харківська", "Лежка", "Агресор F1", так і рідкісними видами.
  • Морква та буряк - це овочі, які садівники висівають щороку. У нашому каталозі ви знайдете улюблені сорти та голландські гібриди.

Чому "Комірник"?

Компанія "Комірник" успішно працює на ринку продажу насіння овочевих культур протягом багатьох років. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками та гарантуємо високу якість наших товарів. Крім того, ми надаємо знижки постійним клієнтам і приймаємо замовлення через наш веб-сайт або за телефоном.