У сучасному місті вибрати квартиру для оренди можна досить швидко. У орендаря в наявності безліч варіантів у різних районах, що дозволить врахувати всі вимоги. Ключовим моментом залишається дотримання кількох рекомендацій. Якщо в сім'ї є маленька дитина, то необхідно враховувати її потреби, а також постаратися прорахувати їх наперед. Якщо звернутися в агентство нерухомості за посиланням https://lavida.com.ua/ru/category/arenda/kvartiry/v-goloseevskom-rajone, то фахівці врахують побажання замовника. Багаторічний досвід є запорукою вибору нерухомості, яка повною мірою відповідатиме фінансовим можливостям.

3tCi2KbeTqMNAP9KDAe-p1GO_rrPxCAlxIJgMXRqiW-DIsScLmOnw1yzOb7MDl6XXGMSeohh4vEtadhodwIshILPx63_XWRbfDghT1dToKRwpC2kMweLNz8w5UUs44vod_nchCdom1jRD7rAwwV5xg

Які нюанси потрібно враховувати під час оренди для сім'ї з дитиною?

Зняти квартиру з дитиною не буде проблемою. Зазвичай, власники не встановлюють додаткових вимог для таких орендарів. Перевагу слід надавати оголошенням, де цільовою аудиторією є молоді сім'ї. Відмова відбувається у тому випадку, якщо орендодавець дорожить меблями, але орендар завжди має інші варіанти.

Зняти квартиру з маленькою дитиною потрібно з правильним плануванням. Дитині після початку навчання в школі буде потрібна особиста зона, в якій вона зможе виконувати домашню роботу і зберігати приладдя або іграшки. Квартира має дозволяти проводити мінімальну перестановку. Це дозволить оновити обстановку, зробити її більш комфортною для дитини, що вже підросла.

Зазвичай орендувати квартиру з дитиною пропонується із певним набором меблів. Необхідно заздалегідь подумати про те, які предмети будуть необхідні, а без яких можна буде обійтися. Оренда квартир з дітьми передбачає наявність місткої шафи-купе, комодів або передпокою для зберігання великої кількості речей. Заздалегідь необхідно обговорити можливість встановлення власних шаф.

V8nOS0f0oaZV26n3Lwf6_kW27hueKbsD21sACqTdRKpCZL-LxmBSxUDmFCHLF10fM2I7p-5GHz8bsNMZZwSsngUHqJXCwtG_JwFEUmHHmzIumTjOZlLAbWBH8PaZv7-zz3emAv4D6yZZ8iZQGDKQDA

Поверх проживання з дитиною

Сім'я з маленькою дитиною зазвичай обирає перші поверхи. Це цілком очевидне рішення, тому що доводиться постійно використовувати коляску. Дитині шкільного віку підійде середній поверх. Старшокласнику буде просто піднятися на верхній поверх, тому тут обмежень немає.

Інфраструктура району проживання сім'ї з дитиною

Перш ніж укласти договір, необхідно звернути увагу на такі моменти:

  • наявність дитячого майданчика у дворі – особливо важливо для першокласників чи дітей дошкільного віку;
  • наявність поряд школи або саду – відповідно до віку малюка;
  • наявність поруч лікарні та аптеки – обов'язковий пункт при оренді квартири з дитиною.

Перевагу слід надавати безпечнішим районам. Для цього слід ознайомитись з тим, якого рівня досягає злочинність у вибраному районі. Також можна прогулятися кварталом перед укладенням договору. Переходи повинні бути забезпечені світлофорами, регулярно зустрічатися патрульні поліцейські.

Якщо оренда житлових приміщень здійснюється сім'єю з машиною, потрібно передбачити наявність вільного доступу до під'їзду. Це особливо важливо для сімей із маленькими дітьми. Поруч має бути платний майданчик для паркування. Сім'ям із маленькими дітьми слід звернути увагу на наявність пандуса біля під'їзду, що дозволить полегшити підйом коляски. Зручна транспортна розв'язка чи наявність торговельного центру поряд із будинком буде додатковою перевагою. Вартість такої оренди не повинна суттєво відрізнятись, але орендодавець в договорі може відзначити пункти, відповідно до яких відбувається відшкодування за швидкий «знос» меблів у квартирі.