Чи існують ефективні методи, за допомогою яких можна значно збільшити ефективність роботи логістичного центру? Практика показує, що при встановленні роликового конвеєра вдається підвищити швидкість обробки вантажів, знизити навантаження на співробітників та заощадити на рахунках за електрику. Розглянемо, що є це обладнання та як воно працює.

Особливості роликових конвеєрів

Це обладнання являє собою металеву раму, на якій закріплені ролики з нержавіючої сталі. Крок між ними можна змінювати, завдяки чому з'являється можливість працювати з різними типами товарів. Приводний рольганг відрізняється від неприводного тим, що в роликах є вбудований двигун. Завдяки цьому вони обертаються навколо своєї осі під час подачі напруги. Це дозволяє переміщувати товари на будь-яку відстань, контролюючи процеси його проходження конвеєром.

До переваг рольгангів можна віднести:

  1. Можливість економії електроенергії. Завдяки вбудованій логіці обертаються саме ті ролики, якими безпосередньо рухається продукція. Інші в цей час простоюють, що дозволяє економити енергію та ресурс виробу.
  2. Повну безпеку товарів. Вони не стикаються один з одним та не перекидаються в міру руху. Також вони не випадають з конвеєра внаслідок того, що у нього по краях є спеціальні обмежувальні бортики.
  3. Можливість ефективного використання поверхні. На ній можна накопичувати товари для подальшої обробки, регулюючи їх кількість та щільність.

Це далеко не всі переваги рольгангів. До плюсів можна віднести й те, що вони мають чималий ресурс. Навіть за високих навантажень обладнання служитиме десятки років (за умови його своєчасного обслуговування). За допомогою рольгангів можна поєднувати різні складські зони, прискорюючи процеси обробки товарів та знижуючи навантаження на персонал.

Різновиди обладнання

Рольганги випускаються у модульному виконанні. Завдяки цьому можна швидко зібрати конвеєр, використовуючи типові елементи. Також плюс модульності в тому, що будь-якої миті можна буде провести масштабування, додавши нові елементи (наприклад, спіральний транспортер для підіймання вантажів) або прибравши непотрібні.

У продажу представлені наступні типи модулів:

  1. Стандартний прямий.
  2. Поворотний (під кутом 30, 60 або 90 градусів).
  3. Мержерний (30, 45 чи 90 градусів).

З таких модулів можна зібрати практично будь-яку конфігурацію конвеєра. Якщо у вас залишилися питання щодо рольгангів або вам потрібні професійні консультації, рекомендуємо вам звернутися до компанії Kapelou. У ній ви зможете придбати все необхідне обладнання для складів за доступними цінами. Менеджери допоможуть вам підібрати відповідні товари та здійснити покупку найзручнішим способом.