Ви ще й досі мрієте про те аби у вас була найкраща стільниця в ванну? Хочете аби вона була виготовлена із матеріалу високої якості та ступеню надійності? А ще ж важливо щоб доступна за ціною та щоб не обтяжувала доступний у вас бюджет чи не так? Повірте, сьогодні для цього немає ніяких перешкод, особливо якщо замовити виготовлення такої стільниці в ванну кімнату спеціалістам надійної, перевіреної і орієнтованої на клієнта компанії. Далі пропонуємо вам разом із нами поговорити про все по порядку.

Основні переваги стільниць зі штучного каменю?

Виготовлення стільниці для ванної кімнати із штучного каменю, наприклад, кварцового чи акрилового – процес, який має декілька суттєвих переваг. Саме ці переваги роблять згадане рішення привабливим для багатьох людей. Перш за все це естетичний вигляд. Штучний камінь може мати привабливий зовнішній вигляд, і ви можете вибрати його у різних кольорах і текстурах, які гармонійно доповнять дизайн вашої ванної кімнати.

А ще ж такий матеріал відрізняє його непористість і гігієнічність. Штучний камінь, такий як кварц, мають непористу поверхню, що унеможливлює проникнення всередину бактерій, грибків і бруду. Це робить їх (стільниці з матеріалу) дуже гігієнічними і легкими у догляді. Крім щойно згаданих нами переваг також окремо варто згадати про наступні:

  • Висока стійкість до вологи. Штучний камінь – розповсюджений матеріал, що має високу стійкість до вологи. Завдячуючи цьому вироби з нього не псуються під впливом вологи, ванних аксесуарів і води.
  • Легкість утримання чистоти – ще одна перевага стільниць у ванну зі штучного каменю. Завдяки своїй гладкій поверхні, штучний камінь легко чиститься. Догляд за ним не вимагає великої кількості зусиль для підтримання чистоти.
  • Стійкість до подряпин і ударів теж характерні для штучного каменю і виробів з нього. Багато видів штучного каменю досить міцні і стійкі до подряпин і ударів. Це, що дозволяє зберегти оригінальний вигляд стільниці протягом тривалого часу.

Варто також не забувати про спеціальні форми та дизайн: Завдяки гнучкості матеріалу, штучний камінь може бути легко вигнутий і сформований таким чином аби з нього можна було створювати вироби в нестандартних формах і дизайнах стільниць.

Які ще унікальні переваги має штучний камінь і вироби з нього?

Вироби зі штучного каменю, в тому числі стільниці у ванну, відрізняються швидкою установкою. Термостійкість теж характерна для згаданого матеріалу. До речі, якщо ви хочете замовити виготовлення стільниць у ванну своєї мрії, довірте цей процес великий профі своєї справи, якими нині заслуговано вважаються спеціалісти компанії DecorStone.

Тут в DecorStone вам завжди та повсякчас готові допомогти втілити будь-яку вашу мрію у реальність. Спеціалісти компанії мають неабиякий багаторічний досвід роботи, тому висока якість виготовлення та найкраща вартість на готову продукцію вам гарантована.