Яке обладнання потрібне для клініко-діагностичної лабораторії?

У медицини не обійтися без лабораторної діагностики, оскільки для встановлення діагнозу або лікування потрібно здати аналізи. Для гарантії точності результатів необхідно придбати сучасне обладнання для лабораторії. Для правильного вибору техніки потрібно враховувати специфіку проведених досліджень і виконувати вимоги до клініко-діагностичної лабораторії. Медобладнання вибирається окремо для кожного типу досліджень. Рекомендується вибирати моделі від відомих виробників, щоб не сумніватися у достовірності отриманого результату.

Без чого не можна проводити аналізи?

В залежності від сфери діяльності, аналізи можуть проводитися для: виявлення захворювань, для перевірки стану повітря, для вивчення різного біологічного матеріалу. Є список приладів, виробів, інструментів та обладнання, без якого не вдасться повноцінно виконувати клінічну діагностику:

  • Апарати та пристрої. До цього пункту відносять: холодильники для зберігання матеріалу, обладнання для аналізу крові, мікроскопи, стерилізатори та інше;
  • Лабораторний посуд – під час досліджень слід мати ємності для змішування матеріалу;
  • Витратні матеріали – реактиви, засоби захисту персоналу, одноразові набори;
  • Меблі для лабораторії – шафи, столи, мийки, тумби. Їх розміри та обладнання вибирається залежно від потреб;

Вимоги до клінічно-діагностичної лабораторії відрізняються залежно від її особливостей. Вищезгаданий список досить великий, але це потрібно, щоб налагодити роботу лабораторії. Для покращення продуктивності потрібно буде провести купівлю додаткового обладнання. Для забезпечення точності досліджень усі предмети стерилізуються.

Купівля якісного медичного обладнання

Правильне облаштування лабораторії – гарантія її стабільної роботи та достовірності результатів. Постачальник лабораторного обладнання «Інтермедіка» пропонує широкий асортимент техніки, витратних матеріалів та всього, що може знадобитися для облаштування приміщення. Залежно від планування приміщення деякі сектори можуть розміщуватися в одній кімнаті, що так само вплине на вибір обладнання. Вищезазначений список необхідних товарів початковий, і може доповнюватися, залежно від специфіки роботи. Крім якісного медичного обладнання для дослідів, ви зможете найти реактиви та розхідні матеріали.