Музика — важлива частина життя багатьох користувачів. І якщо ви не любитель ходити вулицею з Bluetooth-колонкою, ділячись своїм чудовим музичним смаком з оточенням, напевно слухаєте контент у навушниках. 

Однак не кожна гарнітура забезпечує глибокий і об'ємний звук, а також захищає від сторонніх шумів. Розповідаємо про три накладні моделі, які порадують вас якістю звуку і не розчарують іншими функціями. 

Marshall Headphones Major IV — флагман із доробком на кілька років

Ці «вуха» від відомого виробника аудіотехніки поєднують у собі класичний стиль і сучасні технології. Навушники отримали м'які амбушури зі штучної шкіри, а завдяки складній конструкції їх можна зручно зберігати та транспортувати. 

Але найголовніше — це якість звуку. Саме цей фактор мотивує купити накладні навушники Marshall. Гаджет оснастили 40-міліметровими динамічними випромінювачами, що забезпечують чистий і потужний звук з гарним балансом басів і високих частот. 

Гаджет підтримуює Bluetooth 5.0 для стабільного і швидкого з'єднання з будь-яким пристроєм. А ще у них є функція бездротової зарядки Qi, щоб заряджати модель без дротів. Акумулятор навушників має приголомшливу автономність — до 80 годин роботи без підзарядки. На одному з амбушурів є багатопозиційний кнопковий контролер, він дає змогу керувати відтворенням музики, регулювати гучність і приймати дзвінки. 

JBL JR 460NC — для дітей і дорослих

Якщо ви хочете одночасно подарувати своїй дитині повнорозмірні навушники, а собі — стильну накладну гарнітуру, зверніть увагу на рішення JBL. По суті, це зменшена версія JBL Tune 760NC, завдяки цьому вони відмінно сидять на дитячій голові, повністю закриваючи вуха, і стають зручними накладними «вухами» для дорослого.

Крім компактного розміру, пристрій враховує особливості дитячого слуху. Навушники отримали обмеження гучності до 85 децибелів, щоб не пошкодити слух дитини. Також вони підтримують активне шумозаглушення, що дає змогу зануритися у світ контенту. Навушники вирізняються яскравим і привабливим дизайном, його можна налаштувати на свій смак за допомогою наліпок у комплекті. Акумулятор гаджета теж не розчаровує — до 20 годин роботи з увімкненим шумозаглушенням і до 30 годин без нього. 

Anker Soundcore Life Q30 Black — приголомшлива автономність і гідне звучання

У навушників є кілька переваг, які приваблюють любителів якісного звуку:

  • 40-міліметрові динаміки з технологією Hi-Res Audio, що гарантує високу якість звуку з детальною передачею всіх нюансів;
  • гібридне активне шумозаглушення, щоб ефективно відсікати навколишні шуми до 40 децибелів. 

Але головна їхня перевага — 40 годин роботи від одного заряду, що підійде любителям подорожей. 

Сподіваємося, ця стаття спростить вибір вашої нової накладної гарнітури. Приємного прослуховування.