Електрична енергія є необхідною складовою сучасного життя, і в наш час, абсолютно кожен будинок, офіс чи підприємство має своє електрообладнання. Важливими компонентами цієї системи є електричні лічильники, електрощити та стабілізатори. Для живлення використовуються різноманітні силові кабелі з міді чи алюмінію. Електричним оснащенням житлових та комерційних об’єктів мають займатися виключно професіонали, що мають відповідні знання та навички.

Розглянемо основні характеристики найбільш розповсюджених електротоварів, без яких не обійтись жодному будинку.

Електричні лічильники

електролічильникЕлектричний лічильник – це пристрій, призначений для вимірювання кількості спожитої електроенергії в будинку. Він дозволяє точно визначити споживану електроенергію та забезпечує чесні розрахунки з постачальником даного ресурсу. Існують наступні види пристроїв:

  • електронні;
  • електромеханічні.

Електронні лічильники використовуються частіше через свою точність та можливість зберігання даних. Важливо регулярно перевіряти та підтримувати пристрої, щоб уникнути можливих відхилень у вимірі споживаної електричної енергії. Обрати лічильники електроенергії від перевіреного постачальника Ви зможете на сайті https://dewatt.com.ua/category/schetchyky-y-transformatoru-toka.

Електричні щитки

Електричний щиток - це центральна точка розподілу електроенергії в будинку. У ньому розміщені автоматичні вимикачі (автомати), перемикачі та захисні пристрої. Розподільчий електричний щит в залежності від способу монтажу може бути:

  • вбудований;
  • навісний.

Перший варіант вважається більш сучасним та привабливим, тому використовується в студіях, квартирах та інших приміщеннях, де естетичність та дизайн має значення.

Щиток електричний, про який можна дізнатися на сайті https://dewatt.com.ua/category/shchytky-elektrycheskye, забезпечить захист від перевантаження та короткого замикання. Це дозволить вмикати та вимикати окремі лінії живлення, коли у цьому є потреба. Завдяки даному агрегату можна контролювати живлення окремих пристроїв і систем у будинку, що гарантує безпеку та ефективне використання електроенергії.

Електричні стабілізатори

Електричний стабілізатор напруги - це пристрій, призначений для забезпечення стабільності напруги, що постачається до будинку. Напругові перепади та коливання можуть виникати через різні фактори, такі як збій у мережі, грози або навіть пікове споживання електроенергії. Ці перепади можуть призвести до пошкодження електричних приладів та зниження їх терміну служби. Використання спеціального пристрою допомагає запобігти таким ситуаціям та зберегти електроніку та електроприлади в робочому стані.

Існують наступні різновиди даних приладів: цифровий, стрілочний та релейний стабілізатор напруги. В залежності від методики установки вони можуть бути настінними, настільними чи підлоговими. Обрати кращі стабілізатори напруги для свого будинку чи офісу Ви зможете за посиланням https://dewatt.com.ua/category/stabylyzatoru-napriazhenyia.

Важливість електрообладнання

Усі компоненти електрооснащення мають велике значення для безпеки та ефективності електропостачання будинку. Правильне встановлення, регулярне обслуговування та використання відповідно до рекомендацій виробників допомагають підтримувати стабільне та безпечне електроживлення, а також уникати непередбачених проблем з електрикою. Якщо у Вас виникла необхідність купити електричний лічильник, електричний щиток чи стабілізатор напруги, зверніться до спеціалізованих магазинів електрики.

Всі товари мають певний гарантійний термін від виробника. Тільки сертифіковані прилади будуть працювати довго та стабільно, що дасть Вам впевненість в безпеці електромережі Вашого будинку.