Pro-версія з’явилась у продажу разом зі звичайною. Наразі це найтехнологічніший смартгодинник не лише в рамках бренду, але й в цілому для Android-сегмента. Маючи преміальний дизайн, гаджет став більше схожим на класичні аналогові прототипи. Корпус Galaxy Watch 5 Pro вироблений із титану, а програмне забезпечення має багато застосунків і функцій для занять спортом.

Дизайн, конструкція

Ударостійкий корпус призвів до збільшення товщини годинника. Ще одна особливість, також сумнівна, — безель тут не фізичний, а віртуальний.

А ось поява фірмового ремінця D-buckle — позитивна новина. Він комфортніший, привабливіший, має надійне магнітне з’єднання. Але якщо ви звикли до силіконового, немає проблем: вони повністю сумісні.

Скло гаджета виготовлене із сапфірового кристала, воно на 80–90% міцніше, ніж у Watch 4. Зробити подряпину на ньому — нетривіальне завдання, не кажучи вже про ймовірність розбити в разі падіння.

Стандарт захисту IP68 не дасть воді завдати шкоди навіть при зануренні на глибину до 50 метрів.

Програмне забезпечення

Базова операційна система — Wear OS 3 від Google. Ключова перевага цієї ОС полягає в доступності всього спектру застосунків із Google Play Store.

Що стосується голосового помічника, то дефолтним є Samsung Bixby, але за бажання можна зробити таким і Google Асистент.

Багатьма функціями можуть скористатися тільки власники смартфонів лінійки Galaxy. Сюди входить: моніторинг здоров’я, управління гаджетами Samsung SmartThings, емодзі з доповненою реальністю для прикрашання циферблата, дистанційне керування камерою на смартфоні.

У всьому іншому можливості ОС сумісні з будь-яким Android-телефоном.

Моніторинг здоров’я

Він тут на належному рівні. Новий сучасний смарт-годинник Самсунг з префіксом Pro має декілька режимів тренувань: прогулянки пішки, біг, їзда велосипедом. Ударостійкий корпус в таких випадках дійсно корисна річ.

Наявність датчика Samsung BioActive дозволяє відстежувати пульс, вимірювати рівень стресу, визначати насиченість крові киснем і контролювати сон.

Є й більш специфічні функції, серед яких можна відзначити проведення ЕКГ та аналіз тіла. Однак вимірювання тиску можливе тільки для власників смартфонів південнокорейського бренду, оскільки для цього потрібна сумісна робота з фірмовим додатком Samsung Health Monitor.

Підрахунок споживаних калорій та пройденого шляху тут теж є, хоча точність показань датчиків відрізняється від професійного медичного обладнання.

Автономність

Гаджет обладнаний найбільш ємною батарею серед усіх Galaxy Watch — 590 мА·год. Флагманський смартгодинник від південнокорейського бренду можна придбати в онлайн-маркеті Алло.юа в Дніпрі.

Якщо залишити активними мінімальну кількість функцій, пристрій пропрацює до 80 годин. У разі використання модуля GPS та всіх датчиків автономність годинника буде на рівні 20 год.

За пів години заряд батареї відновлюється до 45%, для повного — потрібно близько півтори години.