Вибираючи рідину для електронної сигарети в першу чергу потрібно визначитися з її складом та типом пристрою. Важливими параметрами є: потужність пода, тип затяжки, опір випарника. Від того, наскільки вдало обрана рідина, залежить правильність роботи пристрою, смак та насиченість пари. Жидкость для пода на солевом никотине складається з 4 головних компонентів: нікотину, пропиленгліколю, гліцерину та ароматизаторів.

Як правильно вибрати рідину для пода?

Більшість стандартних подів мають невелику потужність (до 20 Вт). Вони оснащені простим картриджем зі спіраллю невеликого розміру та високим опором, мають затяжку тугого типу. Паріння на такому пристрої не дає багато пари, тому насичення нікотином відбувається більш рівномірно. Парити можна непомітно для оточуючих та абсолютно безпечно.

Для подів підходять рідини з невеликою густотою, створені на основі гліцерину та пропіленгліколю у співвідношенні 50 на 50. Зазвичай для створення таких рідин використовується сольовий нікотин. Для пода важливо використовувати рідини з невеликою густотою, так як випарник може швидко забитися.

У просунутих под системах є можливість налаштовувати робочу потужність, силу повітряного потоку. І тут вибір рідин не обмежений.

Сольові рідини для пода

У 2018 році в українській вейпіндустрії відбулося справжнє зрушення. На ринку з'явилися жидкости на солевом никотине, які вважаються ідеальним варіантом саме для подів. Сольовий нікотин був отриманий шляхом синтезу з органічного. Однак відрізняється від нього за низкою параметрів. Наприклад, міцністю (від 20 до 65 мг/мл), швидкістю насичення нікотином, густотою, кількістю пари, що виділяється. Сольовий нікотин та рідини на його основі мають ряд переваг: паряться легко, швидко насичують, економічні у використанні. Замовляти рідини на сольовому нікотині та інші товари для вейпінгу найкраще у перевіреному інтернет-магазині. Саме таким місцем є магазин Vaper`s Lab. Детальніше можна дізнатися тут