У сучасному світі одежа грає важливу роль. Вона оточує нас кожен день та без неї ми ніяк не можемо жити. Більш того, ми залежимо від одежі не тільки фізично, але й емоційно. Чому шорти для чоловіків насправді є не тільки чотирма шматками тканини з’єднаними разом? Розберемося.

Одяг – це наш внутрішній світ

Навіть якщо ви про це не замислювалися – це так і є. Наша одежа завжди говорить все за нас самих. Зверніть увагу на ті кольори, які людина одягає зазвичай у повсякденності. Спираючись на багато опитувань та тестувань – було виявлено, що чорний одяг людина надягає, щоб не привертати до себе увагу та якщо знаходиться не в найкращому настрої. Сірий колір також людина на підсвідомості одягає, щоб не виділятися та він вказує на її внутрішній спокій. І навпаки – люди, які приділяють більше уваги яскравим кольорам зазвичай сповнені енергією та радістю. Одяг стовідсотково має активну психологічну функцію та впливає на наш внутрішній стан та настрій. Гарна новина полягає у тому, що за допомогою одягу, якщо ви відчуваєте себе сумно або депресивно, ви можете корегувати свій настрій та одягаючи, наприклад, яскраве червоне плаття або шорти гарантовано підвищите свій Дух та загальний настрій. Зверніть увагу, що коли на вулиці похмуро та іде дощ, зазвичай у людей більш спокійний та тихий настрій – мало хто одягає яскраво жовте вбрання, а коли на вулиці світить сонце – всі прагнуть перевдягнутися в світліші кольори, тому що відчувають більше радості та щастя. Сміливо беріть собі за задачу покращити свій настрій за допомогою одягу або навпаки налаштуватися на зосереджену роботу!

Одяг – дзеркало нашої ролі в суспільстві

Одяг – це перше, що говорить з іншою людиною перш ніж ми відкриваємо рота. Перш ніж почати з вами говорити – людина дивиться саме на ваш одяг. Ніхто не хоче навмисно судити людей по одежі, але це відбувається не в залежності від нашого бажання – так працює наша підсвідомість. Завдяки цьому розумінню ви можете викликати бажане враження на вас у людей – головне тільки після підтвердити його у бесіді. Саме тому існує дрес-код. На вечірці всі вдягаються якомога яскраво, щоб виразити себе та привабити до себе увагу інших людей з метою познайомитися, вийти за межі повсякденності. Та навпаки у повсякденному житті ми одягаємо більше строгу одежу, особливо коли нам потрібно зосередитися. Грамотний вибір гардеробу допоможе відштовхнутися від своєї існуючої ролі у суспільстві та скоріше стати частиною іншого, куди ви прагнете. Одяг додасть вам впевненості у собі, що дозволить вам легше проявлювати себе та свої емоції – це і є ключом до вдалої комунікації. За посиланням https://arber.ua/cholovikam/cholovichyy-odyah/futbolka-polo-cholovicha/ ви знайдете такі речі, які допоможуть вам відчувати себе на висоті кожен день.

Маніпуляція з фігурою

Завдяки одягу ми маємо змогу змінювати сприйняття своєї фігури та робити акцент саме на тих частинах, які ми вважаємо найпривабливішими в нас. Та навпаки корегувати ті частини, де в нас є недоліки. В інтернеті існує безліч гайдів, як правильно підібрати одяг спираючись на особливості фігури, а також вам гарантовано допоможе консультант магазину. Ось декілька швидких порад:

  • Якщо ви хочете візуально продовжити свої ноги, тоді краще заправляти верх (сорочку або футболку) в пояс штанів. Візуально це допоможе створити ефект, що талія у вас знаходиться вище, а ноги відповідно довші.
  • Якщо ви хочете зробити акцент на широких плечах – краще одягайте світлий верх. Світлі кольори візуально збільшують будь-яку частину тіла. Для більшого ефекту завдяки контрастним чорним або темним джинсам ваш верх буде виглядати ще виразніше. Футболки на кожен день, які ви можете знайти в білих кольорах на сайті https://arber.ua/cholovikam/cholovichyy-odyah/futbolka-polo-cholovicha/polo/ допоможуть вам зробити цю маніпуляцію.