Солевая жидкость – тренд на українському ринку, що триває вже декілька років. Якщо раніше люди ділилися на тих, хто палить цигарки і тих, хто парить вейп, то тепер трохи інший поділ. Є ті, хто парує вейпи на органічному нікотині і ті, хто віддає перевагу сольовому. Особливістю нікотинової солі є те, що вона швидко засвоюється організмом. Усього через пару затяжок настає ефект насичення. Якщо раніше сольовий нікотин був доступний виключно на ринках США, то сьогодні його можна придбати повсюдно. Сольові рідини відрізняються міцністю та об'ємом флаконів. У початківців популярна жидкость для под систем

Як правильно вибрати сольову рідину?

Сучасні виробники навчилися робити яскраві та насичені рідини для вейпів. Однак досить часто за красивою упаковкою складно зрозуміти, яка саме якість. Як правильно вибрати сольову рідину? Насамперед потрібно визначитися зі смаком, міцністю та об'ємом. Всім вейперам-початківцям фахівці рекомендують купувати сольову рідину в невеликому обсязі (10-15 мл).

Також виробники рекомендують бути дуже обережними з рідинами на сольовому нікотині під час їх використання. Слід уникати будь-якого контакту зі слизовими. У жодному разі не рекомендується використовувати рідини на сольовому нікотині з потужними пристроями, оскільки можна отримати передозування та завдати шкоди здоров'ю. Сольові рідини мають високу міцність та підходять виключно для малопотужних POD-систем.

Щодо міцності сольового нікотину, то вона буває від 20 мг/мл до 65 мг/мл.

Переваги сольового нікотину

Серед переваг сольового нікотину відзначають такі:

  • Швидке угамування нікотинової спраги.
  • Невеликий об'єм пари, що дозволяє залишатися непоміченим.
  • Економічне використання.
  • Повністю відсутній ефект подразнення в горлі.

Де купити рідини для подів в Києві?

Оптимальною покупкою буде замовлення через інтернет магазин Vaper`s Lab. Детальніше можна дізнатися купить жижу.