Озима пшениця - одна з найпоширеніших продовольчих культур у світі і перевершує інші зернові за вмістом білка, має велику кормову цінність. Це високоврожайний продукт із низькою собівартістю, який дозріває набагато раніше ярих, хоч і вимогливий до ґрунту та кліматичних умов. Купити якісний посівний матеріал ви можете на сайті компанії agro-e.com.ua!

Особливості вирощування

Якість зерна безпосередньо залежить від місцевості, сухості повітря, кількості сонячних днів, вмісту азоту у ґрунті та рівня використовуваної агротехніки. Якщо налив зерна посідає на суху і спекотну погоду, то вміст білка і клейковини підвищується, визначаючи ціну продукції.

Перш, ніж купити насіння пшениці озимої, слід прийміть до уваги кілька моментів:

Слабка коренева система пшениці сприйнятлива до якості ґрунту та пошкоджень. Її рекомендують висаджувати після ранніх культур – кукурудзи, гречки, ріпаку, вівса, картоплі, які накопичують корисні речовини у ґрунті, а от розміщувати після ячменю не слід – є ризик пошкодження коріння гниллю.

Оптимальний посів – у середині вересня з подальшим підживленням азотними добривами та захистом від шкідників та бур'янів.

Необхідно віддавати перевагу гібридним насінням з високим генетичним потенціалом, гарною сприйнятливістю до певних погодних умов у різних регіонах України і таким, що володіє вищими показниками врожайності в порівнянні з ярими культурами.

Висівати слід кілька різних сортів, що відрізняються біологічними та господарськими властивостями.

Грамотне проведення всіх польових робіт забезпечить гарну схожість, стійкість до морозів, шкідників, вилягання та випадання насіння з колосу, високу озерненість та гідний урожай.

В інтернет-магазині компанії agro-e.com.ua можна недорого придбати оптом та в роздріб насіння ярої пшениці, а також насіння озимих та ярих культур – вівса, ячменю, ярого тритикале. Вся продукція супроводжується сертифікатами відповідності якості та карантину.

Купити насіння ярої пшениці оптом

У компанії agro-e.com.ua можна купити насіння ярої пшениці оптом за вигідними умовами. Культура дуже давно є ключовим джерелом харчування для людини та сільськогосподарських тварин. Щороку ціна на насіння ярої пшениці, як і попит на зерно, зростає, тому посів ярої пшениці такий актуальний сьогодні. Здійснюються оптові поставки продукції з високими показниками врожайності у всі регіони.