Наша недорога служба перевезення «Медтранс» до Костянтинівки доставить пасажира в будь-яке місце призначення за демократичними цінами. Установа прагне зробити вартість такої послуги доступною кожній хворій людині, незалежно від її соціального та матеріального становища.

Попередній прайс розміщений на нашому офіційному сайті https://specmedtrans.com.ua, точна вартість вирішується у кожному конкретному випадку та залежатиме від деяких факторів. Ключовий стан хворого, залежно від його захворювання і самопочуття це може бути звичайна машина або реанімаційний автомобіль. Також вартість залежить від того, хто дається у супровід – медична сестра, реанімаційна бригада чи санітари. Ефективну допомогу у такій непростій справі пропонує «Медтранс» у Костянтинівці.

Як здійснюється перевезення пацієнтів до поліклініки на обстеження?

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг медичного транспортування. Ми доставляємо на планове обстеження важкохворих та громадян з обмеженими можливостями до потрібного лікувального закладу Костянтинівки чи України. Транспортування пацієнта з подальшим поверненням може здійснюватися як із дому, так і з лікарні. У нинішніх важких умовах наша служба обирає лише безпечні дороги та траси.

Для тяжкохворої людини будь-яке переміщення є серйозним стресом. Тому важливо керуватися високими вимогами до медичного транспортування. Ми завжди перевозимо:

·        дбайливо та делікатно, передбачливо приділяючи увагу навіть найдрібнішим деталям;

·        з гарантією забезпечення максимального комфорту та безпеки для хворого та його супроводжуючих.

Наші уважні працівники акуратно доставлять пацієнта безпосередньо до потрібного кабінету. Вони допоможуть обстеженому зручно розташуватись для проходження медичних процедур. Потім хворий буде дбайливо доставлений до автомобіля та занурений у салон. Ми дбайливо відвеземо його назад. Для нас благо пацієнта – найвища цінність.

Профіль роботи нашої компанії «Медтранс» – перевезення лежачих хворих та людей з обмеженими можливостями. Ми ставимо перед собою найважливіше завдання, яке полягає у забезпеченні максимально комфортного та безпечного транспортування кожного пасажира з пункту А до пункту Б, а також назад. Усі автомобілі у нашому автопарку оснащені сертифікованим обладнанням. У кожному автомобілі є все необхідне перевезення хворих.

Вам потрібна консультація спеціаліста? Зв'яжіться з нашим оператором за будь-яким із зазначених на офіційному сайті телефонних номерів. Досвідчений співробітник надасть вам вичерпну безкоштовну консультацію та допоможе з вибором відповідної послуги, яка влаштує за ціною та якістю. Ми працюємо для вас – професійно, відповідально, людяно. Телефонуйте нам, ми завжди готові допомогти!

https://specmedtrans.com.ua/ 

+38(099)009-41-40;

+38(073)009-41-40.