Представниці прекрасної половини людства за своєю природою, зазвичай, являються доволі інтенсивними створіннями. Саме цим можна пояснити те, що дуже часто вони можуть зопалу піддаватися своїм раптовим бажанням, особливо коли мова заходить за шопінг. Хочете одразу почати щось заперечувати?! Ні хіба ж у вашому житті та жодного разу не відбувалися ситуації, коли ви шалено вподобали в магазині якусь річ і одразу на емоціях купували її, а коли приходили додому, то із сумом виявляли, що вона вам абсолютно не потрібна чи може навіть не пасує?!

Перш ніж купувати щось в стаціонарних чи інтернет-магазинах, ні в якому разі не потрібно квапитися. Спеціалісти радять не поспішати та ретельно продумати свої покупки. Ця сама порада також стосується і придбання такого аксесуару як сережки.

Чому саме не варто поспішати з вибором сережок?

Для того аби ми могли обрати безпрограшний варіант сережок, слід обирати їх, виходячи з типу вашого обличчя. Це важливо для того аби ви не виглядали у цих прикрасах безглуздо. Красуням, які мають овальний тип обличчя, дуже і дуже пощастило, адже їм пасуватимуть сережки будь-якої форми. В цьому випадку потрібно лише визначитися із тим, що саме красуня хоче підкреслити. Наприклад, для того аби виділити свою красиву шию, надавайте перевагу довгим витонченим сережкам. Якщо ж ви хочете зробити акцент на вашій посмішці (губах), спеціалісти рекомендують купувати великі моделі сережок.

Говорячи про дівчат та жінок із типом обличчя «трикутник», варто відзначити, що спеціалісти з метою пом'якшення певної загостреності, присутньої внизу обличчя, радять купувати округлі сережки. Також у цьому випадку відмінно виглядатимуть акуратні гвоздики, прикрашені невеликим камінням. Що ж до інших типів обличчя, варто пам'ятати наступне:

  • Красуням із типом обличчя «квадрат» варто назавжди відмовитися від придбання дрібних сережок. Їм активно пасуватимуть округлої форми довгасті прикраси. Якщо ви не хочете аби ваше обличчя виглядало разом із сережками куди ширшим ніж воно є насправді, не купуйте сережок кілець.
  • Якщо красуня має тип обличчя «коло», радимо звертати увагу на сережки підвіски та сережки ланцюжки. Всі такі варіанти прикрас допоможуть згладити деяку округлість вашого обличчя, візуально витягнувши його. Ні в якому разі не перестарайтеся. Довжина сережок не повинна перевищувати середину вашої симпатичної шиї.
  • Своєю чергою крапле подібні моделі сережок і сережки-кільця чудово пасуватимуть для красунь із типом обличчя «серце». Ці вироби допоможуть згладити загострення. Якщо ви маєте на меті візуально вплинути на ваш лоб, а саме звузити його, сміливо обирайте моделі сережок до середини ваших скул.

Жінкам із типом обличчя «діамант», варто назавжди перестати купувати ромбовидні ювелірні прикраси, натомість обирати для себе подовжені моделі сережок, які мають м'які вигини. Ось відповідно всі популярні та поширені рекомендації.

Де знайти широкий вибір різноманітних красивих сережок?

Для того аби у вас була гарна змога купувати лише найкращі та стильні золоті сережки у найширшому асортиментному ряді, завітайте на онлайн сайт відомого в Україні інтернет-магазину ЗСШОП. Тут є справді чудовий асортимент на будь-який смак та фінансові можливості. Ми впевнені, що на онлайн сторінках цього магазину ви гарантовано знайдете якісь прикраси собі до смаку.