Плануючи будівництво будинку, необхідно визначитись з чималою кількістю питань. Серед найбільш важливих – місце будівництва, пошук відповідальної компанії, визначення проекту будинку та безпосередньо сам процес будівництва. Для того щоб мінімізувати ризики та помилки, варто консультуватись з фахівцями, порівнювати поради та обирати той варіант будівництва, який буде в рамках бюджету та найбільш відповідний до ваших очікувань.

Обираємо площадку для будівництва

Звичайно, що перш ніж розпочати будувати будинок варто мати право власності на землю, де він буде возводитись. Сьогодні дуже популярним є нерухомість та земельні ділянки в Карпатах, тому що наявність житла в цьому районі відкриває можливості не лише для проживання а й для бізнесу.

Плануючи купити ділянку в Карпатах, перегляньте пропозиції на сайті buyhouse.com.ua, де запропоновані актуальні оголошення про продаж нерухомості в регіоні. Співпрацюючи з компанією АН Buy house можна домовитись про придбання якісної ділянки серед мальовничих карпатських полонин та гір.

Особливості будівництва будинку в горах

Співпраця з професіоналами дозволить знайти ділянку, яка підлягає до забудови та не створить проблем під час будівництва. Відомо, що будівництво будинку може бути дешевшим варіантом у порівнянні з купівлею квартири у новобудові, але якщо з’ясується, що ділянка має великий ухил або покриття необхідно посилювати – витрати на будівництво значно підскочать. Всі ці нюанси потрібно з’ясувати до укладання договору про придбання.

Продати ділянку в Карпатах пропонують приватні та юридичні особи, тому обирати є з чого, важливо знати на що звертати увагу. Зазначимо, що продають також і готові будинки, такі оголошення наявні на сайті buyhouse.com.ua. Купівля готового будинку звільнює від витрат на будівництво, але інвестування в ремонт збільшує загальний бюджет, тому поміркувати є над чим.

Переваги та недоліки будинків з цегли та газобетону

Якщо ви вже переглянули оголошення про продаж ділянок на Закарпатті та придбали ділянку, тоді варто подумати про те, з чого будувати будинок. Сучасні гірські будинки намагаються наближувати до альпійських шалле, але це не означає, що будинок буде повністю з дерева.

Звичайно, що деревина буде застосована в дизайні будинку, але його основу будуть вибудовувати з цегли чи газобетону. Ці будівельні матеріали мають чисельні переваги і забезпечують надійність конструкції, окрім цього вони допомагають підтримувати оптимальний температурний режим та вологість майбутнього будинку.

Визначаючи різницю між цеглою та газобетоном, пропонуємо переглянути основні відмінності:

1.      Газобетон характеризується вищим рівнем теплоізоляції у порівнянні з цеглою.

2.      Газобетонні блоки мають високу паро- та повітропроникність, що також переважає показники у цегли.

3.      Цегла має високі показники максимального навантаження - до 100-150 кг / см2, що дозволяє використовувати матеріал при будівництві кілька поверхневих будівель. Газоблоки використовуються лише в малоповерховому спорудженні.

4.      Газобетон та цегла вогнестійкі, але при можливому контакті з вогнем, цегла стає більш крихка, тому що втрачає свої властивості.

5.      Ціна газобетону нижча, що важливо в умовах обмеженого бюджету.

Перелічені властивості газоблоків та цегли свідчать про багатий потенціал цих матеріалів та їх функціональність. Визначаючи з чого саме будувати дім варто знати не лише відмінності, а й призначення матеріалів, рекомендації виробників та будівельників. Це дозволить побудувати міцний та якісний будинок, який забезпечить комфорт та зручність його мешканцям.